Дзюдо: чемпіонат України
Сумчанин став третім у Запоріжжі.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2018/08/judo-1024x768.jpg)
У Запоріжжі завершився чемпіона України з дзюдо.
Вихованець сумської ШВСМ Алєксєй Моісєєв посів третє місце.
Ангеліна Величко з Охтирського району посіла сьоме місце.
«Золото» у вазі понад 100 кг здобув студент СумДУ Андрій Колесник, «срібло» у цій вазі виборов інший студент сумського вишу Євгеній Бальчевський. «Срібло» у ваговій категорії до 81 кг здобув студент «поліхету» Геворг Манукян. У вазі до 78 кг студентка СумДУ Христина Гоман стала «бронзовою» призеркою.