Archive for мая, 2011

мая 30 2011

Хокей на траві.

В дивізіоні «Б» Чемпіонату України з хокею на траві після п’яти турів «Сумчаночка» очолює турнірну таблицю. Інша сумська команда – юнацька збірна України – йде другою відстаючи на шість очок. На третьому місці йде збірна команда Полтавської області.

В п’ятому турі « Сумчаночка» премогла полтавський «Спартак» (11:4), збірну Полтавщини (4:1), кримський «Арзу» (5:2) та кіровоградський «Колос» (3:0). І лише в матчі проти юнацької збірної «Сумчаночка» забити не змогла, але і не пропустила (0:0).

Юнацька збірна поступилась збірній Полтавської області (2:3) та святкувала пермоги в матчах проти «Спартака» (1:0), «Арзу» (6:1) та «Колосу» (3:0).

мая 30 2011

Футбол.

Кубок Сумського району (попередній раунд)

КАЛИНА – ФОП ВОЛНА — 1:7

СИЛА ВОЛІ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 0:0 (3:2 дод. час)

СЄВЄР – ДИНАМО — 2:1

ЛПС – ФЕНІКС — 2:7

мая 30 2011

Футбол.

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Юнаки.

«Метеор» — «Кристал» — +:-

«Олімпік 2000» — «Деметра» — 1:2

«Україна-Будмакс» — «СК В.Сироватка» — 5:1

«ФСК Степанівка» — «Космос» — 5:0

«Факел» — «Гарант» — 3:2

Команда І В Н П М`ячі О
1 Україна-Будмакс (Токарі) 4 3 0 1 10-6 9
2 СК В.Сироватка (В. Сироватка) 4 2 1 1 5-7 7
3 Деметра (Н. Сироватка) 4 2 1 1 4-3 7
4 Метеор (Кіндратівка) 5 2 1 2 3-3 7
5 ФСК Степанівка (Степанівка) 5 2 1 2 12-9 7
6 Олімпік-2000 (Червоне) 5 2 1 2 3-3 7
7 Гарант (Стецьківка) 5 2 0 3 7-5 6
8 Космос (Сад) 5 2 0 3 4-9 6
9 Факел (Чернетчина) 4 1 2 1 7-7 5
10 Кристал (Низи) 4 1 1 2 3-3 4
11 Сокол (Пісчане) 3 0 2 1 3-6 2

Дорослі.

«Метеор» — «Кристал» — 1:0

«Олімпік 2000» — «Деметра» — 4:0

«Україна-Будмакс» — «СК В.Сироватка» — 2:1

«ФСК Степанівка» — «Космос» — 0:2

«Факел» — «Гарант» — 6:8

Команда І В Н П М`ячі О
1 Олімпік-2000 5 5 0 0 17-0 15
2 Україна-Будмакс 4 4 0 0 17-1 12
3 Космос 5 3 1 1 14-6 10
4 ФСК Степанівка 5 3 0 2 9-5 9
5 Сокол 3 2 1 0 10-4 7
6 Метеор 5 1 2 2 4-12 5
7 Гарант 5 1 1 3 9-19 4
8 СК В.Сироватка 4 1 0 3 6-9 3
9 Кристал 4 1 0 3 5-12 3
10 Деметра 4 0 1 3 4-11 1
11 Факел 4 0 0 4 6-22 0

Кращі бомбардири

Євген МАТЯГОВ («Космос») -6

Влад МАТЛАШ («Сокіл») — 5

Руслан КОСТЕНКО («Гарант») — 5

Максим МИСЛОВСЬКИЙ («Сокіл») — 4

Виктор ЯКУБЕЦЬ (ФСК «Степанівка») — 4

мая 30 2011

Футбол.

Стартував Чемпіонат обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед сільських команд.

В сезоні 2011 Чемпіонат проводиться в двох зонах «Південь» та «Центр».

Чемпіонат ФСТ «Колос» («Південь»)

СВІТАНОК – СЕРЖ – 4:2

ЛЕБЕДИНЕЦЬ – СЕРЖ – 5:1

КЕРАМІКА-КЕРАМЄЙЯ – СВІТАНОК – 1:0

Південь І В Н П М`ячі О
1 Кераміка-Керамєйя 1 1 0 0 1-0 3
2 Лебединець (Лебедин) 1 1 0 0 5-1 3
3 Світанок (В.Писарівка) 2 1 0 1 4-3 3
4 Серж (Сумський) 2 0 0 2 3-9 0
5 Альянс-Байрак (Л.Долинський) 0 0 0 0 0-0 0

Чемпіонат ФСТ «Колос» («Центр»)

КОЛОС – МРІЯ – 0:2

АВАНГАРД – КОЛОС – 6:1

ФК КОРОВИНЦІ – СЕЙМ – 1:1

Центр І В Н П М`ячі О
1 Авангард (Білопілля) 1 1 0 0 6-1 3
2 Мрія (Жовтневе) 1 1 0 0 2-0 3
3 Сейм (Путивль) 1 0 1 0 1-1 1
4 ФК Коровинці (Недригайлівський) 1 0 1 0 1-1 1
5 Колос (Буринь) 2 0 0 2 1-8 0
мая 29 2011

Футбол.

В Чемпіонаті міста Суми «Зміна» святкувала перемогу над «Сержем.

ЧЕМПІОНАТ МІСТА

ЗМІНА — СЕРЖ — 5:1

Чемпіонат міста Суми (2011)

Команда І В Н П М`ячі О
1
Медцентр-БДР
3 3 0 0 12-1 9
2
Вікторія
3 3 0 0 15-5 9
3
Спартак-Керамєйя
2 1 0 1 12-10 3
4
Динамо
2 1 0 1 6-5 3
5
СКІФ
2 1 0 1 6-2 3
6
СНАУ
2 1 0 1 7-4 3
7
Зміна
3 1 0 2 11-20 3
8
СумДУ
1 0 0 1 1-3 0
9
Серж
4 0 0 4 3-23 0
мая 29 2011

Футбол.

Визначились учасники чвертьфіналів Кубку Сумщини з футболу сезону 2011 року

1/8 фіналу

“Агротрейд – Липова Долина” —  ФК “Краснопілля”

+:-  (ФК «Краснопілля» на гру не з’явився)

“КХП” м.Охтирка  —  “СумДУ” м.Суми

1:1 (2:4)

ФК “Дружба”  —  “Шахтар” м.Конотоп

0:1

“Авангард” Середина-Буда  —  “ОНПР – Укрнафта” м.Охтирка

0:2

“Іскра” смт.Недригайлів  —  “Харчовик” Конотопський р-н

0:0 (8:9)

До чвертьфіналу також вийшли «Велетень» (Глухівський район), «СМС» (Ромни) та ФК «Кролевець» та як суперники – «СКІФ» (Суми), ФК «Шостка» та «Спартак» (Глухів) – відмовились від участі в розіграшу Кубку.

мая 29 2011

Легка атлетика.

В Ялті, на Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат в бігу на 2 000 метрів з перешкодами вихованець ДЮСШ В ГОЛУБНІЧОГО Сергій АБРАМОВ фінішував за крок до п’єдесталу пошани.

В бігу на 200 метрів третє місце посів Володимир СУПРУН (ДЮСШ В ГОЛУБНІЧОГО). На цій же дистанції у дівчат Вікторія РЯСНА (ОДЮСШ) фінішувала з четвертим часом.

На дистанції 10 000 метрів у спортивній ходьбі Євген ТКАЧЕНКО (ДЮСШ В ГОЛУБНІЧОГО) на фініші був лише дев’ятим.

Дев’ятий результат в секторі метання диску показав Олексій КАРПЕНКО (ОДЮСШ).

В естафеті 100*200*300*400 метрів сумський квартет САВІН-СУТРУН-НАТАЛІЧ-ЛЕМЕШКО показав кращий час. Дівчата – ЯКЕРСОН-КОВАЛЕНКО-ЛИТВИНЕНКО-РЯСНА фінішували шостими.

В загальнокомандному заліку команда Сумщини на 15-му місці.

мая 29 2011

Футбол.

Першість України (ІІ ліга, група «А»)

Гол наприкінці матчу приносить сумським «городянам» виїзну перемогу над «енергетиками»

Команди Рахунок
Рось — МФК Миколаїв

0:2

Верес — Чорноморець-2

-:+

Єдність — Бастіон

1:2

Десна — Нива

4:1

Динамо — Скала

0:0

Енергія — Суми

0:1

«Миколаїв» за тур до завершення сезону на три очки випереджає «Бастіон» та «Суми».

М Команда I В Н П М О
1 «МФК Миколаїв» Миколаїв 21 14 3 4 29 — 12 45
2 «Бастіон» Іллічівськ 21 13 3 5 37 — 15 42
3 «Суми» Суми 21 13 3 5 34 — 12 42
4 «Енергія» Нова Каховка 21 12 5 4 36 — 17 41
5 «Десна» Чернігів 21 12 3 6 37 — 23 39
6 «Скала» Стрий 21 10 5 6 26 — 17 35
7 «Чорноморець-2» Одеса 21 9 6 6 22 — 16 33
8 «Єдність» Плиски 21 10 2 9 38 — 21 32
9 «Динамо» Хмельницький 21 6 4 11 18 — 29 19
10 «Нива» Тернопіль 21 5 2 14 17 — 50 14
11 «Рось» Біла Церква 21 3 2 16 19 — 54 8
12 «Верес» Рівне 21 0 0 21 4 — 51 -3
мая 27 2011

Бейсбол.

У Кіровограді  пройшов Чемпіонат України з бейсболу серед кадетів.

Участь в Чемпіонаті взяли команди Рівненської, Донецької, Кіровоградської, Львівської, Сумської областей і АР Крим.

Сумські кадети програли всі п’ять матчів (Кіровограду – 0:17, Рівно, — 3:18, Донецьку – 1:16, Львову – 3:19, Криму – 5:20) і в підсумку замкнули турнірну таблицю.

Господарі – команда Кіровоградської області – зайняла перше місце. «Срібло» чемпіонату завоювали кадети Рівненської області, «бронзу» — команда Криму

мая 27 2011

Легка атлетика.

В Ялті стартували Чемпіонат України серед юнаків та дівчат(1994 р.н. та мол.) та Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі.

В спортивній ходьбі на 5 000 метрів у дівчат до 17-ти років вихованка СДЮШОР Володимира ГОЛУБНІЧОГО Ксенія РАДЬКО фінішувала дев’ятою.

В бігу на 100 метрів у юнаків Володимир СУПРУН (СДЮШОР Володимира ГОЛУБНІЧОГО) фінішував з «бронзовим» часом.

На чотирьохсотметрівці у дівчат восьмий час у вихованки обласної спортшколи Аліни КОВАЛЕНКО.

На цій же дистанції у юнаків Вадим САВІН (ОДЮСШ) став срібним призером.

СДЮШОР Володимира ГОЛУБНІЧОГО СДЮШОР Володимира ГОЛУБНІЧОГО
шариковые направляющие . хостел золотые ворота