Легка атлетика: змагання пам’яті С.Операйла
Змагання пам’яті С.Операйла.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2019/04/atletica-legka.jpg)
У Сумах стартували змагання з легкої атлетики пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла. Змагаються у Палаці студентського спорту сумДУ юнакі та дівчата до 18-ти років.
Протягом двох днів спортсмени розіграють 25 комплектів медалій.
Сьогодні у ранковій частині змагань сумчани здобули чотири медалі.
Дарина Ющенко стала «срібною» призеркою у спортивній ходьбі. У юнаків у цій дисципліні Вадим Шевченко дув на фініші другим, а Сергій Лазоренко – третім. «Бронзу» у штовханні ядра у юнаків здобув Олександр Титаренко.