Футбол.

“Наші люди”…

Сімферопольська «Таврія» напередодні провела два спаринги. З ранку кримчани поступились з рахунком 2:3 „Буковині”. Антон ШИНДЕР відіграв в цьому матчі перший тайм. Мав можливість забити сам… Крім того заробив пенальті, але Лакі ІДАХОР навіть не влучив в площину воріт.

В матчі против луцької „Волини” Антон відіграв на полі 67 хвилин і відзначився влучним ударом. Фінальний же свисток зафіксував перемогу „Таврії” з рахунком 6:4.

Свій перший матч зіграв футбольний клуб „Одеса” (правонаступник овідеопольського „Дністра”). „Одесити” помірялись силами з ФК „Тирасполь”. Сили виявились рівними – нічия 1:1. 60 хвилин відіграв за „городян” одеських Сергій БІЛОЗОР.

До речі саме в ФК „Одеса” продовжить свою футбольну кар’єру тепер вже екс-„сумчанин” Саїд БЕЛМОХТАР.