Archive for мая 15, 2010

мая 15 2010

Спортивна аеробіка. Юнацький Чемпіонат України

мая 15 2010

Футбол. ПУ (ІІ ліга)

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (ІІ ліга, група «Б»)
ФК Суми 1 : 1 Шахтар
Марченко 37 Минка 69
Кремінь 2 : 1 Олком
Гірник-Спорт 1 : 1 Металург-2
Полтава 2 : 1 Гірник
Титан 1 : 0 Іллічовець-2
Олімпік ?:? Сталь

М

Команда

I

В

Н

П

М

О

1

«Титан» Армянськ

24

19

3

2

43:18

60

2

«ФК Полтава» Полтава

24

15

5

4

32:15

50

3

«Кремінь» Кременчук

24

13

9

2

39:20

48

4

«Сталь» Дніпродзержинськ

24

14

6

4

36:21

48

5

«Олімпік» Донецьк

24

13

4

7

40:28

43

6

«Шахтар» Свердловськ

24

12

7

5

23:13

43

7

«Суми» Суми

24

9

6

9

32:30

33

8

«Шахтар-3» Донецьк

23

9

4

10

29:29

31

9

«Гірник» Кривий Ріг

24

7

4

13

26:40

25

10

«Олком» Мелітополь

24

6

5

13

28:40

23

11

«Гірник-Спорт» Комсомольск

23

5

6

12

21:31

21

12

«Іллічівець-2» Маріуполь

24

4

3

17

15:35

15

13

«Дніпро-75» Дніпропетровськ

24

4

5

15

19:21

14

14

«Металург-2» Запоріжжя

24

3

1

20

17:59

10

М

Команда

I

В

Н

П

М

О

1

«Титан» Армянськ

24

19

3

2

43:18

60

2

«ФК Полтава» Полтава

24

15

5

4

32:15

50

3

«Кремінь» Кременчук

24

13

9

2

39:20

48

4

«Сталь» Дніпродзержинськ

24

14

6

4

36:21

48

5

«Олімпік» Донецьк

24

13

4

7

40:28

43

6

«Шахтар» Свердловськ

24

12

7

5

23:13

43

7

«Суми» Суми

24

9

6

9

32:30

33

8

«Шахтар-3» Донецьк

23

9

4

10

29:29

31

9

«Гірник» Кривий Ріг

24

7

4

13

26:40

25

10

«Олком» Мелітополь

24

6

5

13

28:40

23

11

«Гірник-Спорт» Комсомольск

23

5

6

12

21:31

21

12

«Іллічівець-2» Маріуполь

24

4

3

17

15:35

15

13

«Дніпро-75» Дніпропетровськ

24

4

5

15

19:21

14

14

«Металург-2» Запоріжжя

24

3

1

20

17:59

10

мая 15 2010

Футбол. ПУ (І ліга).

Дубль КАРАКЕВІЧА та гол ОДІНЦОВА приносять домашню перемогу «Нафтовику». Олександра БАНДУРУ в матчі «Кримтеплиця» — «Зірка» зміг «пробити» лише власний захисник.

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (І ліга)
Нафтовик-Укрнафта — Нива 3:0
Дністер — Енергетик 1:1
Прикарпаття — Динамо-2 1:0
ПФК Олександрія — Арсенал 5:1
Волинь — Десна 2:1
Сталь — Геліос 3:0
Кримтеплиця — Зірка 1:1
Фенікс-Іллічовець — ПФК Севастополь 1:1
ФК Харків — ФК Львів 1:0
М Команда I В Н П М О ЧГ
1 «ПФК Севастополь» Севастополь 28 19 4 5 60:23 61 7,4940
2 «Волинь» Луцьк 29 17 8 4 57:27 59 7,7002
3 «Сталь» Алчевськ 29 16 7 6 43:29 55 7,6025
4 «Кримтеплиця» Молодіжне 29 15 7 7 42:23 52 7,4407
5 «ФК Львів» Львів 28 15 6 7 42:17 51 7,7155
6 «ПФК Олександрія» Олександрія 29 15 6 8 48:33 51 7,6773
7 «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка 29 14 5 10 38:27 47 7,7284
8 «Геліос» Харків 29 11 10 8 39:38 43 7,4175
9 «Десна» Чернігів 29 10 11 8 31:22 41 7,5084
10 «Динамо-2» Київ 27 11 5 11 30:32 38 7,7463
11 «Зірка» Кіровоград 29 9 13 7 31:33 37 7,4728
12 «Арсенал» Біла Церква 28 9 8 11 35:38 35 7,6185
13 «Дністер» Овідіополь 29 9 7 13 37:43 34 7,5159
14 «Енергетик» Бурштин 28 7 9 12 23:38 30 7,6075
15 «Фенікс-Іллічовець» Калініно 29 8 5 16 32:46 29 7,4518
16 «Прикарпаття» Івано-Франківськ 29 5 6 18 21:51 21 7,2597
17 «ФК Харків» Харків 29 2 5 22 20:65 11 6,9408
18 «Нива» Тернопіль 29 3 4 22 16:60 10 7,3534
мая 15 2010

ЧС по-сумськи.

В четвер в групі «С» сбірна команда Англії (МФК «Суми»») з рахунком 4:0 перемогла команду Алжиру («Мебельник» Лебедин), а в групі «D» австралійці («Фрунзенець-1») з рахунком 12:0 розгромили Гану («Хімік-2»). Таким чином команда Англії стала другим (після «Аргентини-Прометею») учасником плей-офф.

Група C

Команда

1

2

3

4

І

П

Н

П

М

О

1 Англія (МФК «Суми)

X

8:1

4:0

— : —

2

2

0

0

12:1

6

2 США (Зб. Міськради)_

1:8

X

— : —

— : —

1

0

0

1

1:0

0

3 Алжир (Мебельник)

0:4

— : —

X

6:0

2

1

0

1

6:4

3

4 Словенія (Маяк-SuperStar)

— : —

— : —

0:6

X

1

0

0

1

0:6

0

Група D

Команда

1

2

3

4

І

П

Н

П

М

О

1 Німеччина (ВМЗ)

Х

2:2

— : —

— : —

1

0

1

0

2-2

1

2 Австралія (Фрунзенець-1)

2:2

Х

— : —

12:0

2

1

1

0

14-2

4

3 Сербія (Азарт-2007)

— : —

— : —

Х

5:3

1

1

0

0

5-3

3

4 Гана (Хімік-2)

— : —

0:12

3:5

Х

2

0

0

2

3-17

0

В п’ятницю в групі «Е» «голландці» (Пресинг) поступились «японцям» («Вікару») 1:4, а «Камерун-Континент» з рахунком 6:1 переміг «Данію-10 школа». «Японія» забезпечила собі місце в 1/8 фіналу.

Група E

Команда

1

2

3

4

І

П

Н

П

М

О

1 Голландія (Пресинг-2000)

Х

0:0

1:4

— : —

2

0

1

1

1-4

1

2 Данія (10-та школа)

0:0

Х

— : —

1:6

2

0

1

1

1-6

1

3 Японія (Вікар)

4:1

— : —

Х

4:1

2

2

0

0

8-2

6

4 Камерун (Континент)

— : —

6:1

1:4

Х

2

1

0

1

1-4

3