Футзал. Першість України.

Обласне дербі в рамках Першості. В матчі шостого туру першості України з футзалу в Суми в гості до „студентів” завітав шосткінський „Імпульс”. Перед звітним матчем і господарі, і гості грали в столиці Донбасу. Донецькій вояж сумчан вдалим назвати важко – „студенти” „в суху” програли”  „АРПІ”. Натомість „Імпульс” в матчі з п’ятою спортшколою зміг розписати нічию. Причому досить результативну – 5:5. Ось і в суботньому матчі в спорткомплексі державного університету саме шосткінці відкрили рахунок – на п’ятнадцятій хвилині Роман ЗАВГОРОДНІЙ вивів вперед гостей. На передостанній хвилині матчу „статус кво” відновив Віталій КОЛЄСНІК. В середині другого тайму команди обмінялись голами. Спочатку „СумДУ” вперед вивів Андрій БУРДЮГ. Потім Андрій МАКСИМОВСЬКИЙ відновив рівновагу на табло. Все йшло до того, що шосткінці вдруге постіль розпишуть виїзну мирову. Але менш ніж за дві хвилни до фінальної сирени сумчани отримали право на пробиття пенальті. Руслан ОСТРОГА не схибив і приніс перемогу та три очки своїй команді.

Рахунок з точністю до навпаки зафіксований в матчі „Титан-Зоря” – „ДЮСШ-5”. „АРПІ” з рахунком 4:3 святкував перемогу над командою з Алушти”. Друга команда „ЛТК” без бою взяла три очки – „Кобра” на матч проти луганчан не явилась.