Archive for января, 2010

января 28 2010

Кубок України з футзалу.

Донецький „Шахтар” став останнім учасником „Фіналу восьми” Кубка України з футзалу, який з 18 по 21 лютого пройде в Харкові.

Путівку до „Фіналу восьми” „гірники” оформили 27-го січня після того, як в у матчі-відповіді 1/8 фіналу переграли в Сумах «СУМДУ» з рахунком 4:1. Гол у складі господарів на свій рахунок записав Володимир Саєнко, в складі віце-чемпіонів України відзначились Фумаса, Сергій Дремов і Євгеній Юнаков (двічі). Нагадаємо, у першому матчі перемога також була за донецькою командою – 3:1. У чвертьфіналі «Фіналу восьми» Кубка України донецький „Шахтар” зустрінеться з „Локомотивом” Миколи БЕЛОЦЕРКОВЦЯ.

января 26 2010

Чемпіонат та Першість міста Суми.

Чемпіонат міста

Субота

Суми

3:9

УАБС

СумДУ

2:2

Рятівник

СНАУ

1:4

Динамо

СКІФ

1:3

Ощадбанк

Неділя

СНАУ

4:5

УАБС

Суми

2:4

Рятівник

СКІФ

2:4

Динамо

СумДУ

0:1

Ощадбанк

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

=

Ощадбанк

14

12

1

1

51

22

37

2

+1

УАБС

14

12

0

2

63

32

36

3

-1

СумДУ

14

10

1

3

37

14

31

4

=

Динамо

14

10

0

4

41

26

30

5

+1

Рятівник

14

5

2

7

34

45

17

6

-1

СКІФ

14

4

2

8

28

44

14

7

=

СНАУ

14

2

3

9

29

49

9

8

=

ФК Суми

14

2

1

11

25

66

7

9

=

Вікар

16

1

2

5

13

23

5

Першість міста.

Перша ліга.

Демі Лун

4:3

Будмакс

Автолюкс

8:3

Азарт-2007

Пісчане-Надра

2:5

Компсервіс

СумДУ-2

4:4

Машметал

СДПУ

3:4

Вікторія

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Вікторія

9

9

0

0

53

20

27

2

Будмакс

9

6

0

3

48

38

18

3

Демі Лун

9

6

0

3

30

22

18

4

Автолюкс

9

5

0

4

38

31

15

5

СумДУ-2

9

3

2

4

30

34

11

6

Компсервіс

9

3

1

5

35

35

10

7

Азарт-2007

9

3

0

6

21

48

9

8

СДПУ

9

3

0

6

34

35

9

9

Пісчане-Надра

9

3

0

6

37

46

9

10

Машметал

9

2

1

6

34

51

7

Друга ліга..

Група «А».

Рона

8:2

Четверта Влада

Сироватка

2:12

Серж

Інваспорт

5:4

Профтел

Фортуна-СумДУ

1:2

СТВ

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Олімпік

7

7

0

0

34

15

21

2

Серж

8

6

0

2

32

11

18

3

+1

Рона

7

4

1

2

44

20

13

4

-1

Фортуна-СумДУ

7

4

0

3

38

18

12

5

+1

СТВ

7

3

1

3

17

13

10

6

+2

Інваспорт

7

2

1

4

20

29

7

7

-2

Профтел

7

2

1

4

14

21

7

8

-1

Четверта Влада

7

1

1

5

16

43

4

9

Сироватка

7

0

1

6

16

61

1

Група «Б».

Друзі

3:5

МОБ Машметал

Стандарт

4:1

Сумські Чиновники

Локомотив

5:3

Гідромаш

Аваль

10:5

Хімік

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

МОБ Машметал

8

7

0

1

29

16

21

2

Стандарт

7

6

0

1

31

13

18

3

Аваль

7

5

0

2

34

18

15

4

Сумські Чиновники

7

4

0

3

21

20

12

5

Парітет

7

4

0

3

20

13

12

6

Локомотив

7

2

0

5

20

22

6

7

Хімік

7

1

1

5

20

38

4

8

Друзі

7

1

1

5

12

34

4

9

Гідромаш

7

1

0

6

14

27

3

Чемпіонат міста (ветерани).

Субота

Ніколь

3:2

ВМЗ

Фрунзенець

3:6

Фортуна

Вікторія

6:2

Пресинг-2000

Козацький Вал

3:6

Динамо
Неділя

Ніколь

3:3

Фортуна

Пресинг-2000

3:3

Фрунзенець

Вікторія

3:0

Динамо

ВМЗ

3:1

Козацький Вал

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

=

Ніколь

10

9

1

0

60

30

28

2

=

ВМЗ

10

7

0

3

43

24

21

3

+1

Фортуна

9

5

1

4

35

23

16

4

-1

Фрунзенець

10

5

1

4

42

36

16

5

=

Вікторія

10

5

0

5

34

30

15

6

=

Динамо

9

3

0

6

21

31

9

7

=

Пресинг-2000

10

2

1

7

34

62

7

8

=

Козацький Вал

10

1

0

9

24

57

3

января 25 2010

УКРАЇНА — ЧЕМПІОН

„Де юре” збірна України з індорхокею („де факто” МСК „Сумчанка”) виборола звання чемпіону Європи з індорхокею. Перший матч групового турніру підопічні Світлани МАКАЄВОЇ програли німкеням з рахунком 7:8. В другому матчі першого ігрового дня українки розбили нещодавніх суперниці по „Кубку Співдружності” збірну команду Литви (4:0). Наступного дня наші дівчата перемогли шотландок з рахунком 6:4. Путівку до фіналу українки оформили в матчі проти голландок в якому святкували перемогу з рахунком 3:2. В фінальному матчі збірна України перемогла команду Іспанії з рахунком 6:5.

января 18 2010

Чемпіонат та Першість міста Суми

Вища ліга

16.01.2010
Динамо 0:5 УАБС
Рятівник 7:3 СКІФ
Суми 2:3 Ощадбанк
СНАУ 0:3 СумДУ
17.01.2010
Рятівник 3:4 УАБС
Суми 1:4 Динамо
СНАУ 1:4 Ощадбанк
СумДУ 4:1 СКІФ
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ощадбанк 12 10 1 1 47 21 31
2 = СумДУ 12 10 0 2 35 11 30
3 = УАБС 12 10 0 2 49 25 30
4 = Динамо 12 8 0 4 33 23 24
5 = СКІФ 12 4 2 6 25 37 14
6 = Рятівник 12 4 1 7 28 41 13
7 = СНАУ 12 2 3 7 24 40 9
8 = ФК Суми 12 2 1 9 20 53 7
9 = Вікар 16 1 2 5 13 23 5



Перша ліга

Будмакс 5:4 СДПУ
Азарт-2007 0:5 Демі Лун
Компсервіс 5:2 Автолюкс
Машметал 3:8 Пісчане-Надра
Вікторія 5:2 СумДУ-2
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Вікторія 8 8 0 0 49 17 24
2 = Будмакс 8 6 0 2 45 34 18
3 = Демі Лун 8 5 0 3 26 19 15
4 = Автолюкс 8 4 0 4 30 28 12
5 = СумДУ-2 8 3 1 4 26 30 10
6 +1 Компсервіс 8 3 1 4 33 30 10
7 -1 Азарт-2007 8 3 0 5 18 40 9
8 +2 Пісчане-Надра 8 3 0 5 35 41 9
9 -1 Машметал 8 2 0 6 30 47 6
10 -1 СДПУ 8 2 0 6 28 34 6

Друга ліга, група «А»

Серж 3:5 Рона
Четверта влада 5:3 Інваспорт
Профтел 0:5 Фортуна-СумДУ
СТВ 1:3 Олімпік
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Олімпік 7 7 0 0 34 15 21
2 = Серж 7 5 0 2 20 9 15
3 = Фортуна-СумДУ 6 4 0 2 37 16 12
4 = Рона 6 3 1 2 36 18 10
5 = Профтел 6 2 1 3 10 16 7
6 = СТВ 6 2 1 3 15 12 7
7 +1 Четверта Влада 6 1 1 4 14 35 4
8 -1 Інваспорт 6 1 1 4 15 25 4
9 = Сироватка 6 0 1 5 14 49 1

Друга ліга, група, «Б»

МОБ Машметал 4:3 Стадарт
Сумські Чиновники 3:2 Локомотив
Гідромаш 1:5 Аваль
Хімік 2:4 Паритет
команда і пер ніч пор заб про очки
1 +1 МОБ Машметал 7 6 0 1 24 13 18
2 -1 Стандарт 6 5 0 1 27 12 15
3 = Сумські Чиновники 6 4 0 2 20 16 12
4 = Аваль 6 4 0 2 24 13 12
5 = Парітет 7 4 0 3 20 13 12
6 = Хімік 6 1 1 4 15 28 4
7 = Друзі 6 1 1 4 9 29 4
8 = Локомотив 6 1 0 5 15 19 3
9 = Гідромаш 6 1 0 5 11 22 3

Чемпіонат міста (ветерани)

16.01.2010
Ніколь 7:6 Фрунзенец
Вікторія 3:2 ВМЗ
Пресинг-2000 9:2 Козацький Вал
17.01.2010
Ніколь 6:4 Козацький Вал
ВМЗ 5:4 Фрунзенець
Фортуна 5:0 Вікторія
Прессинг-2000 2:6 Динамо

команда і пер ніч пор заб про очки 1 = Ніколь 8 8 0 0 54 25 24 2 = ВМЗ 8 6 0 2 38 20 18 3 = Фрунзенець 8 5 0 3 36 27 15 4 = Фортуна 7 4 0 3 26 17 12 5 = Вікторія 8 3 0 5 25 28 9 6 +1 Динамо 7 2 0 5 15 25 6 7 -1 Пресинг-2000 8 2 0 6 29 53 6 8 = Козацький Вал 8 1 0 7 20 48 3

января 18 2010

Студентська ліга м. Суми

“УАБС”

6-4

“СНАУ”

“СумДУ-2”

3-3

“СумДУ”

“СДПУ”

3-4

“СКІФ-3”

“СКІФ-2”

11-0

“Машколедж”

“Кадети

11-6

“НУВС”

“СКІФ”

11-5

“Юність”

“СКІФ”

6-0

“Кадети”

м

Команда

І

В

Н

П

Р/М

О

1

СКІФ-2

4

4

0

0

40

4

12

2

СНАУ

5

4

0

1

50

15

12

3

СКІФ

5

4

0

1

27

20

12

4

СумДУ-2

4

3

1

0

24

12

10

5

УАБС

4

3

0

1

39

17

9

6

Кадети

4

3

0

1

25

16

9

7

СумДУ

4

2

1

1

23

13

7

8

СДПУ

5

2

0

3

28

27

6

9

СКІФ-3

5

1

0

4

12

29

3

10 НУВС

5

0

0

5

24

52

0

11 Машколедж

5

0

0

5

11

46

0

12 Юність

4

0

0

4

11

63

0

января 11 2010

Чемпіонат та Першість міста Суми

Вища ліга

Ощадбанк 0:3 УАБС
Динамо 4:1 Рятівник
СКІФ 2:2 СНАУ
Суми 0:5 СумДУ
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Ощадбанк 10 8 1 1 40 18 25
2 СумДУ 10 8 0 2 28 10 24
3 УАБС 10 8 0 2 40 22 24
4 Динамо 10 7 0 3 29 17 21
5 СКІФ 10 4 2 4 24 28 14
6 Рятівник 10 3 1 6 18 34 10
7 СНАУ 10 2 3 5 23 33 9
8 ФК Суми 10 2 1 7 18 46 7

Першість міста (перша ліга)

7 тур
СДПУ 2:4 Азарт-2007
Демі Лун 4:3 Компсервис
Автолюкс 6:2 Машметал
Пісчане-Надра 8:4 СумДУ-2
Будмакс 3:5 Вікторія
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Вікторія 7 7 0 0 44 15 21
2 = Будмакс 7 5 0 2 40 30 15
3 +1 Демі Лун 7 4 0 3 21 19 12
4 +1 Автолюкс 7 4 0 3 28 23 12
5 -2 СумДУ-2 7 3 1 3 24 25 10
6 +3 Азарт-2007 7 3 0 4 18 35 9
7 -1 Компсервіс 7 2 1 4 28 28 7
8 -1 Машметал 7 2 0 4 27 39 6
9 -1 СДПУ 7 2 0 5 24 29 6
10 = Пісчане-Надра 7 2 0 5 27 38 6

Першість міста (друга ліга, група «А»)

6 тур
Інваспорт 1:2 Серж
Рона 16:4 Сироватка
Фортуна-СумДУ 10:2 Четверта Влада
Олімпік 5:2 Профтел
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Олімпік 6 6 0 0 31 14 18
2 = Серж 6 5 0 1 17 4 15
3 +2 Фортуна-СумДУ 5 3 0 2 32 16 9
4 +2 Рона 5 2 1 2 31 15 7
5 -2 Профтел 5 2 1 2 10 11 7
6 -2 СТВ 5 2 1 5 14 9 7
7 = Інваспорт 5 1 1 3 12 20 4
8 +1 Четверта Влада 5 0 1 4 9 32 1
9 -1 Сироватка 6 0 1 5 14 49 1

Першість міста (другаліга, група «Б»)

6 тур
Стандарт 9:1 Друзі
Локомотив 2:3 МОБ Машметал
Аваль 3:4 Сумські Чиновники
Паритет 2:0 Гідромаш
команда і пер ніч пор заб про очки
1 +1 Стандарт 5 5 0 0 24 8 15
2 -1 МОБ Машметал 6 5 0 1 20 10 15
3 +1 Сумські Чиновники 5 3 0 2 17 14 9
4 -1 Аваль 5 3 0 2 19 12 9
5 = Парітет 6 3 0 3 16 11 9
6 = Друзі 6 1 1 4 9 29 4
7 = Хімік 5 1 1 3 13 24 4
8 = Локомотив 5 1 0 4 13 16 3
9 = Гідромаш 5 1 0 3 10 17 3

Чемпіонат міста (ветерани)

Ніколь 7:3 Динамо
Вікторія 1:2 Фрунзенець
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ніколь 6 6 0 0 41 15 18
2 = ВМЗ 6 5 0 1 31 13 15
3 = Фрунзенець 6 5 0 1 26 15 15
4 = Фортуна 6 3 0 3 21 17 9
5 = Вікторія 6 2 0 4 22 21 6
6 = Пресинг-2000 6 1 0 5 18 45 3
7 = Динамо 6 1 0 5 9 23 3
8 = Козацький Вал 6 1 0 5 14 33 3
января 8 2010

Чемпіонат та Першість міста з футзалу. 9-10 січня

9 січня.

Першість міста (друга ліга, група „А”). Спорткомплекс СДПУ

9.00 ІНВАСПОРТ – СЕРЖ

10.00 РОНА – ФК СИРОВАТКА

11.00 ФОРТУНА-СУМДУ – ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

12.00 ОЛІМПІК – ПРОФТЕЛ

10 січня.

Першість міста (перша ліга). Спорткомплекс СДПУ

9.00 СДПУ – АЗАРТ-2007

10.00 ДЕМІ ЛУН – КОМПСЕРВІС

11.00 АВТОЛЮКС – МАШМЕТАЛ

12.00 ФК ПІСЧАНЕ-НАДРА – СУМДУ-2

13.00 БУДМАКС – ВІКТОРІЯ

Першість міста (друга ліга, група „Б”). Спорткомплекс СДПУ

14.00 СТАНДАРТ – ФК ДРУЗІ

15.00 ЛОКОМОТИВ – МОБ МАШМЕТАЛ

16.00 АВАЛЬ – СУМСЬКІ ЧИНОВНИКИ

17.00 ПАРИТЕТ – ГІДРОМАШ

Чемпіонат міста серед ветеранів. Манеж УАБС

13.00 НІКОЛЬ – ДИНАМО

14.00 ВІКТОРІЯ – ФОРТУНА

Чемпіонат міста (вища ліга). Манеж УАБС

16.00 ОЩАДБАНК – УАБС

17.00 ДИНАМО  — РЯТІВНИК

18.00 ФК СУМИ  — СУМДУ

19.00 СКІФ – СНАУ

* Команда „Вікар” знялась з Чемпіонату.

января 4 2010

Чемпіонат (ветерани) та Першість (перша ліга) міста. Перші матчі Нового Року.

Ветерани

Ніколь 8:1 Вікторія
ВМЗ 3:0 Динамо
Фортуна 5:4 Пресинг-2000
Козацький Вал 3:7 Фрунзенець
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ніколь 5 5 0 0 34 12 15
2 = ВМЗ 6 5 0 1 31 13 15
3 = Фрунзенець 5 4 0 1 24 14 12
4 = Фортуна 6 3 0 3 21 17 9
5 = Вікторія 5 2 0 3 21 19 6
6 = Пресинг-2000 6 1 0 5 18 45 3
7 = Динамо 5 1 0 4 6 16 3
8 = Козацький Вал 6 1 0 5 14 33 3

Перша ліга

Азарт-2007 5:11 Будмакс
Компсервіс 6:3 СДПУ
Машметал 2:4 Демі Лун
СумДУ-2 2:6 Автолюкс
Вікторія 10:5 Пісчане-Надра
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Вікторія 6 6 0 0 39 12 18
2 Будмакс 6 5 0 1 37 25 15
3 СумДУ-2 6 3 1 2 20 17 10
4 Демі Лун 6 3 0 3 17 16 9
5 Автолюкс 6 3 0 3 22 21 9
6 Компсервіс 6 2 1 3 25 24 7
7 Машметал 6 2 0 3 25 33 6
8 СДПУ 6 2 0 4 22 25 6
9 Азарт-2007 6 2 0 4 14 33 6
10 Пісчане-Надра 6 1 0 5 19 34 3