09 1 2010

Футбол.

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

І Пер Ніч Пор Р-м о
1 ОЛІМПІК 16 15 0 1 53-14 45
2 УКРАЇНА-БУДМАКС 15 12 2 1 53-15 38
3 СОКОЛ 16 9 3 4 47-25 30
4 КОСМОС 16 9 2 5 45-21 29
5 ФК СТЕПАНІВКА 15 8 4 3 38-16 28
6 СК В.СИРОВАТКА 16 8 0 8 29-42 24
7 МЕТЕОР 16 6 4 6 21-25 22
8 ГАРАНТ 16 6 3 7 33-38 21
9 КРИСТАЛ 16 3 3 10 26-46 12
10 ФАКЕЛ 16 3 2 11 29-71 11
11 КОЛОС 16 2 2 12 11-47 6*
12 ФК Н.СИРОВАТКА 16 1 1 14 6-30 2*
09 1 2010

Футбол.

08 31 2010

Футзал.

Відомий українським любителям футзалу польський клуб «Хуртап» (за який виступав вихованець сумського футзалу Сергій ТКАЧЕНКО) припинив свої виступи в Екстракласі, вищому дивізіоні польського національного чемпіонату.

08 31 2010

Біатлон.

Літній біатлон. Чемпіонат Білорусі. Змішана естафета.

1. Україна-2 (Валя Семеренко, Інна Супрун, Сергій Семенов, Сергій Седнєв) — 1.31.37,0

2. Україна-1 (Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Андрій Дериземля, Олександр Біланенко) — 43,3

3. Мінськ (Ірина Бабєцкая, Дар’я Юркевіч, Максим Єлісєєв, Сергій Дашкевіч) — 3.32,6

08 30 2010

Футбол.

ЧЕМПИОНАТ ОБЛАСТИ

“Шахтар” – “Ромни-Інвест” 2-0

“Ромни-Інвест” — “СНАУ-Автолюкс” 1-4

“ОНПР-Укрнафта”— ФК “Факел” 1-0

“Надія” — ФК “Кролевець”  3-1

“Шахтар” – ФК “Ромен” 1-0

І В Н П Мз Мп О
1 «ОНПР-Укрнафта» Охтирский р-н 8 6 2 0 13 2 20
2 «Шахтар» Конотоп 9 6 1 2 28 9 19
3 «СНАУ-Автолюкс» Суми 8 5 1 2 20 13 16
4 «Факел» Дружба 8 5 0 3 12 6 15
5 «ФК Ромен» Ромни 8 4 0 4 14 10 12
6 «Надія» Тростянець 8 3 0 5 15 27 9
7 «Ромни-Інвест» Роменський р-н 9 1 1 7 5 21 4
8 «ФК Кролевець» 8 0 1 7 7 26 1

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ФК “Шостка” – ФК”Краснопілля” 1-2

“Динамо – Полісся” – “Спартак” 7-1

“Харчовик” — “Ротакс – Аляска” 4-1

“Десна” —  “Іскра” 1-2

І В Н П Мз Мп О
1 «Динамо-Полісся» Суми 8 7 0 1 27 9 21
2 «ФК Шостка» 8 6 0 2 17 8 18
3 «ФК Краснопілля» 8 5 1 2 27 10 16
4 «Іскра» Недригайлів 8 4 2 2 10 6 14
5 «Харчовик» Конотопський р-н 8 3 1 4 15 20 10
6 «Спартак» Глухів 8 3 0 5 11 16 9
7 «Десна» С.Будський р-н 8 1 1 6 6 19 4
8 «Ротакс-Аляска» Л.Долина 8 0 1 7 3 28 1
08 27 2010

Футбол юнацький.

На стадіоні Сумського національного аграрного університету відбувся відкритий турнір з футболу «Золота осінь – 2010» серед команд юнаків, присвячений Дню Незалежності України. У змаганнях взяли участь шість команд.Переможцем стала команда «Явір» (м. Краснопілля), а призерами — команди «Металург» (м. Комсомольськ) та «Юність» (Луганськ).

08 26 2010

Юнацька Олімпіада.

В легкоатлетичній програмі на перших юнацьких Олімпійських Іграх сумчанин Дмитро Островський, виступаючи у фіналі В штовхання ядра серед юнаків, показав результат лише 17м47см і у підсумку опинився тільки 14-им.

08 26 2010

Футбол.

Чемпіонат ОО ФСТ „Колос

„Авангард” – „Мрія” – 0:4

„Велетень” – „Серж” – 10:0

„Лебединець” – „Локомотив” – 2:0

„Світанок” – „Сейм” – 1:0

1 „Лебединець” 11 25

2 „Велетень” 9 22

3 „Авангард” 10 20

4 „Світанок” 10 19

5 „Мрія” 9 13

6 „Локомотив” 9 9

7 „Сейм” 10 4

8 „Серж” 10 0

08 26 2010

Футбол.

Кубок ОО ФСТ „Колос”

„Авангард” (Білопілля) – „Спартак-Керамія” (Суми) 2:0

08 26 2010

Футбол.

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

“Шахтар” – “Ромни-Інвест” 2-0

І В Н П Мз Мп О
1 «ОНПР-Укрнафта» Охтирский р-н 7 5 2 0 12 2 17
2 «Шахтар» Конотоп 8 5 1 2 27 9 16
3 «Факел» Дружба 7 5 0 2 12 5 15
4 «СНАУ-Автолюкс» Суми 7 4 1 2 16 12 13
5 «ФК Ромен» Ромни 7 4 0 3 14 9 12
6 «Надія» Тростянець 7 2 0 5 12 26 6
7 «Ромни-Інвест» Роменський р-н 8 1 1 6 4 17 4
8 «ФК Кролевець» 7 0 1 6 6 23 1

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ФК “Шостка” – “Ротакс – Аляска” — 2-0

“Динамо” – Полісся” – “Десна” — 2-0

ФК „Краснопілля” – „Харчовик” — 9-2

“Іскра” – „Спартак” — 2-0

І В Н П Мз Мп О
1 «Динамо-Полісся» Суми 7 6 0 1 20 8 18
2 «ФК Шостка» 7 6 0 1 16 6 18
3 «ФК Краснопілля» 7 4 1 2 25 9 13
4 «Іскра» Недригайлів 7 3 2 2 8 5 11
5 «Спартак» Глухів 7 3 0 4 10 9 9
6 «Харчовик» Конотопський р-н 7 2 1 4 11 19 7
7 «Десна» С.Будський р-н 7 1 1 5 5 17 4
8 «Ротакс-Аляска» Л.Долина 7 0 1 6 2 24 1

7 тур – 21 серпня — субота