02 1 2010

Хокей. Чемпіонат України.

На тижні минулому сумські „Ворони” зіграли черговий матч Чемпіонату України в дивізіоні „А”. Суперником сумчан був столичний „Беркут”. В кожному з періодів сумчани закинули в ворота суперника по шайбі. Нажаль пропустили значно більше – 14:3 фінальний рахунок в цьому матчі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (Дивізіон „А”)

Сокіл — ХК Харків 1:2

Беркут СДЮСШОР-Ворони 14:3

Білий Барс — Донбас 4:2

Сокіл — Донбас 7:1

#

Команда

I

В

ВО

ПО

П

Шайби

О

1 Беркут (м. Київ) 13 11 0 0 2 93 — 44 33
2 Сокіл (м. Київ) 13 10 0 0 3 79 — 36 30
3 ХК Харків (м. Харків) 12 9 0 0 3 59 — 33 27
4 Білий Барс (Броварський р-н) 12 6 0 0 6 45 — 47 18
5 Донбас (м. Донецьк) 14 2 0 0 12 38 — 78 6
6 СДЮСШОР-Ворони (м. Суми) 12 0 0 0 12 23 — 99 0
02 1 2010

Першість міста (друга ліга, фінал)

В другій лізі команди, які в групах посіли місця з 1-го по п’яте, в фіналі з „золотими очкам” розіграють з першого по десяте місця Першості міста сезону 2009-2010.

Команда

І

О

1

ОЛІМПІК

4

10

2

МОБ МАШМЕТАЛ

4

9

3

СТАНДАРТ

4

9

4

СЕРЖ

4

6

5

СУМСЬКІ ЧИНОВНИКИ

4

6

6

АВАЛЬ

4

6

7

РОНА

4

4

8

СТВ

4

4

9

ФОРТУНА-СУМДУ

4

4

10

ПАРИТЕТ

4

0

Команди, які не потрапили в групі до п’ятірки найкращих у „втішному фіналі” розіграють місця з 11-го по 18-те.

Команда

І

О

1

ЛОКОМОТИВ

3

9

2

СИРОВАТКА

3

4

3

ПРОФТЕЛ

3

4

4

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

3

4

5

ІНВАСПОРТ

3

4

6

ДРУЗІ

3

4

7

ГІДРОМАШ

3

3

8

ХІМІК

3

1

02 1 2010

Футбол. Підготовка до весняної частини першості.

В Криму „Нафтовик” зіграв черговий контрольний поєдинок. Черговим суперником охтирчан був клуб „Форос”. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь „нафтовиків” – голи в активі Леоніда БОЯРИНЦЕВА та Романа КАРАКЕВИЧА. Завершили третій матчем проти лідера першої ліги – клубу „Севастополь”. Сильнішого команди не виявили, обмінявшись парою влучних ударів по воротам один одного – 2:2 (в складі охтирської команди голи на рахунку Олександра САВАНЧУКА (пен) та Євгена ОДИНЦОВА. Вже третього лютого „нафтовики” вирушать на черговий, четвертий за ліком, учбово-тренувальний збір до Євпаторії. Поки що досягнута домовленість про проведення там двох спарингів – з молодіжними складами харківського «Металіста» та донецького «Металурга».

Футбольний клуб „Суми” зіграв з клубом „Харків” перемогу святкували „городяни” першої столиці з рахунком 3:2. у сумчан двічі відзначився Денис МАЗНИЙ. 6-го лютого в Харкові сумчани зіграють товариський матч з футбольним клубом „Полтава”.

02 1 2010

Першість України (схід)

ФК „СумДУ” творить футбольні дива. На своєму майданчику приймаючи лідера – „АРПІ” (Донецьк) – „студенти” пропустили чотири голи в першому таймі перш ніж змогли забити самі – на 17-тій хвилині відзначився Руслан ОСТРОГА. Рахунок 1:4 тримався до 36-ї хвилини зустрічі. А потім було диво – Андрій БУРДЮГ забиває на 36-ій хвилині, Ярослав ПЕСОЦЬКИЙ на 37-ій, Олег ХАВРЕНКО (!) на 39-ій. А на останній ОСТРОГА оформлює дубль. В підсумку 5:4 на користь „СумДУ”. А ось „Імпульс”, хоч і відкрив рахунок в матчі проти ДЮСШ-5, а на перерву пішов за рахунку 2:0 (відзначились Андрій МАКСИМОВСЬКИЙ та Роман КРОЛЕВЕЦЬКИЙ) в підсумку програв. В другому таймі господарі майданчика пропустили шість м’ячів на які відповіли одним влучним ударом КРОЛЕВЕЦЬКОГО.

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (схід)

«ЛТК-2»

3:4

«Водник-Спартак»

«СумДУ»

5:4

«АРПІ»

«Імпульс»

3:6

ДЮСШ 5

#

Клуб

I

В

Н

П

М’ячi

Очки

1

«АРПІ»

9

6

1

2

41-23

19

2

«СумДУ»

9

6

1

2

24-17

19

3

«Водник-Спартак»

10

4

2

4

32-29

14

4

ДЮСШ 5

9

4

2

3

27-42

14

5

«ЛТК-2»

9

3

3

3

31-22

12

6

«Титан-Зоря»

9

3

3

3

34-27

12

7

«Імпульс»

10

2

1

7

32-50

7

8

«Кобра»

5

0

1

4

14-25

1

БОМБАРДИРИ

1

Петренко Андрій «Титан-Зоря»

9

17 (3)

2

Кролевецький Роман «Імпульс»

9

15

3

Найбулаєв Шаміль «АРПІ»

8

11 (1)

8

Бурдюг Андрій «СумДУ»

9

6

Футболісти, які пропускають наступний матч

1

Бурдюг Андрій «СумДУ»

13.02.2010

02 1 2010

Чемпіонат та Першість міста.

Чемпіонат міста

15 тур

СумДУ

5:4

УАБС

Суми

2:2

СКІФ

Ощадбанк

2:3

Динамо

СНАУ

?:?*

Рятівник
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

=

Ощадбанк

15

12

1

2

53

25

37

2

=

УАБС

15

12

0

3

67

37

36

3

=

СумДУ

15

11

1

3

42

18

34

4

=

Динамо

15

11

0

4

44

28

33

5

=

Рятівник

14

5

2

7

34

45

17

6

=

СКІФ

15

4

3

8

30

46

15

7

=

СНАУ

14

2

3

9

29

49

9

8

=

ФК Суми

15

2

2

11

27

68

8

9

=

Вікар

16

1

2

5

13

23

5

* — команда «Рятівник» через погодні умови на змогла приїхати на матч.

Кращі бомбардири

Євген ПЕТРАКОВ (УАБС) — 25

Сергій ШАТЬОРНИЙ (Ощадбанк) — 14

Євген КОВАЛЕНКО (УАБС) — 14

Пропускають наступний матч

Сергій СТРАШНЕНКО (СНАУ)

Владислав МАТЛАШ (СНАУ)

Олександр ЛЕБЕДЕНКО (Ощадбанк)

Першість міста.

Перша ліга.

Будмакс

1:1

Демі Лун
Азарт-2007

4:5

Автолюкс

Компсервіс

4:6

Пісчане-Надра

Машметал

2:3

СумДУ-2

Вікторія

3:2

СДПУ
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

=

Вікторія

10

10

0

0

56

22

30

2

=

Демі Лун

10

6

1

3

31

23

19

3

=

Будмакс

10

6

1

3

49

39

19

4

=

Автолюкс

10

6

0

4

43

35

18

5

=

СумДУ-2

10

4

2

4

33

36

14

6

+3

Пісчане-Надра

10

4

0

6

43

50

12

7

-1

Компсервіс

10

3

1

6

39

41

10

8

-1

Азарт-2007

10

3

0

9

25

53

9

9

-1

СДПУ

10

3

0

7

36

38

9

10

=

Машметал

10

2

1

7

36

54

7

Друга ліга..

Група «А».

Рона

4:4

Профтел

Четверта Влада

3:10

Сироватка

СТВ

7:1

Інваспорт

Олімпік

3:3

Фортуна-СумДУ

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Олімпік

8

7

1

0

37

18

22

2

Серж

8

6

0

2

32

11

18

3

Рона

8

4

2

2

48

24

14

4

+1

СТВ

8

4

1

3

24

14

13

5

-1

Фортуна-СумДУ

8

4

1

3

41

21

13

6

+1

Профтел

8

2

2

4

18

25

8

7

-1

Інваспорт

8

2

1

5

21

36

7

8

+1

Сироватка

8

1

1

6

24

64

4

9

-1

Четверта Влада

8

1

1

6

19

51

4

Група «Б».

Сумські Чиновники

2:4

Друзі

Гідромаш

1:9

Стандарт

Хімік

3:4

Локомотив

Паритет

2:3

Аваль

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

МОБ Машметал

8

7

0

1

29

16

21

2

Стандарт

8

7

0

1

40

14

21

3

Аваль

8

6

0

2

37

20

18

4

Сумські Чиновники

8

4

0

4

23

24

12

5

Парітет

8

4

0

4

22

16

12

6

Локомотив

8

3

0

5

24

25

9

7

+1

Друзі

8

2

1

5

16

36

7

8

-1

Хімік

8

1

1

6

23

42

4

9

Гідромаш

8

1

0

7

15

36

3

01 28 2010

Кубок України з футзалу.

Донецький „Шахтар” став останнім учасником „Фіналу восьми” Кубка України з футзалу, який з 18 по 21 лютого пройде в Харкові.

Путівку до „Фіналу восьми” „гірники” оформили 27-го січня після того, як в у матчі-відповіді 1/8 фіналу переграли в Сумах «СУМДУ» з рахунком 4:1. Гол у складі господарів на свій рахунок записав Володимир Саєнко, в складі віце-чемпіонів України відзначились Фумаса, Сергій Дремов і Євгеній Юнаков (двічі). Нагадаємо, у першому матчі перемога також була за донецькою командою – 3:1. У чвертьфіналі «Фіналу восьми» Кубка України донецький „Шахтар” зустрінеться з „Локомотивом” Миколи БЕЛОЦЕРКОВЦЯ.

01 26 2010

Чемпіонат та Першість міста Суми.

Чемпіонат міста

Субота

Суми

3:9

УАБС

СумДУ

2:2

Рятівник

СНАУ

1:4

Динамо

СКІФ

1:3

Ощадбанк

Неділя

СНАУ

4:5

УАБС

Суми

2:4

Рятівник

СКІФ

2:4

Динамо

СумДУ

0:1

Ощадбанк

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

=

Ощадбанк

14

12

1

1

51

22

37

2

+1

УАБС

14

12

0

2

63

32

36

3

-1

СумДУ

14

10

1

3

37

14

31

4

=

Динамо

14

10

0

4

41

26

30

5

+1

Рятівник

14

5

2

7

34

45

17

6

-1

СКІФ

14

4

2

8

28

44

14

7

=

СНАУ

14

2

3

9

29

49

9

8

=

ФК Суми

14

2

1

11

25

66

7

9

=

Вікар

16

1

2

5

13

23

5

Першість міста.

Перша ліга.

Демі Лун

4:3

Будмакс

Автолюкс

8:3

Азарт-2007

Пісчане-Надра

2:5

Компсервіс

СумДУ-2

4:4

Машметал

СДПУ

3:4

Вікторія

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Вікторія

9

9

0

0

53

20

27

2

Будмакс

9

6

0

3

48

38

18

3

Демі Лун

9

6

0

3

30

22

18

4

Автолюкс

9

5

0

4

38

31

15

5

СумДУ-2

9

3

2

4

30

34

11

6

Компсервіс

9

3

1

5

35

35

10

7

Азарт-2007

9

3

0

6

21

48

9

8

СДПУ

9

3

0

6

34

35

9

9

Пісчане-Надра

9

3

0

6

37

46

9

10

Машметал

9

2

1

6

34

51

7

Друга ліга..

Група «А».

Рона

8:2

Четверта Влада

Сироватка

2:12

Серж

Інваспорт

5:4

Профтел

Фортуна-СумДУ

1:2

СТВ

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Олімпік

7

7

0

0

34

15

21

2

Серж

8

6

0

2

32

11

18

3

+1

Рона

7

4

1

2

44

20

13

4

-1

Фортуна-СумДУ

7

4

0

3

38

18

12

5

+1

СТВ

7

3

1

3

17

13

10

6

+2

Інваспорт

7

2

1

4

20

29

7

7

-2

Профтел

7

2

1

4

14

21

7

8

-1

Четверта Влада

7

1

1

5

16

43

4

9

Сироватка

7

0

1

6

16

61

1

Група «Б».

Друзі

3:5

МОБ Машметал

Стандарт

4:1

Сумські Чиновники

Локомотив

5:3

Гідромаш

Аваль

10:5

Хімік

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

МОБ Машметал

8

7

0

1

29

16

21

2

Стандарт

7

6

0

1

31

13

18

3

Аваль

7

5

0

2

34

18

15

4

Сумські Чиновники

7

4

0

3

21

20

12

5

Парітет

7

4

0

3

20

13

12

6

Локомотив

7

2

0

5

20

22

6

7

Хімік

7

1

1

5

20

38

4

8

Друзі

7

1

1

5

12

34

4

9

Гідромаш

7

1

0

6

14

27

3

Чемпіонат міста (ветерани).

Субота

Ніколь

3:2

ВМЗ

Фрунзенець

3:6

Фортуна

Вікторія

6:2

Пресинг-2000

Козацький Вал

3:6

Динамо
Неділя

Ніколь

3:3

Фортуна

Пресинг-2000

3:3

Фрунзенець

Вікторія

3:0

Динамо

ВМЗ

3:1

Козацький Вал

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

=

Ніколь

10

9

1

0

60

30

28

2

=

ВМЗ

10

7

0

3

43

24

21

3

+1

Фортуна

9

5

1

4

35

23

16

4

-1

Фрунзенець

10

5

1

4

42

36

16

5

=

Вікторія

10

5

0

5

34

30

15

6

=

Динамо

9

3

0

6

21

31

9

7

=

Пресинг-2000

10

2

1

7

34

62

7

8

=

Козацький Вал

10

1

0

9

24

57

3

01 25 2010

УКРАЇНА — ЧЕМПІОН

„Де юре” збірна України з індорхокею („де факто” МСК „Сумчанка”) виборола звання чемпіону Європи з індорхокею. Перший матч групового турніру підопічні Світлани МАКАЄВОЇ програли німкеням з рахунком 7:8. В другому матчі першого ігрового дня українки розбили нещодавніх суперниці по „Кубку Співдружності” збірну команду Литви (4:0). Наступного дня наші дівчата перемогли шотландок з рахунком 6:4. Путівку до фіналу українки оформили в матчі проти голландок в якому святкували перемогу з рахунком 3:2. В фінальному матчі збірна України перемогла команду Іспанії з рахунком 6:5.

01 18 2010

Чемпіонат та Першість міста Суми

Вища ліга

16.01.2010
Динамо 0:5 УАБС
Рятівник 7:3 СКІФ
Суми 2:3 Ощадбанк
СНАУ 0:3 СумДУ
17.01.2010
Рятівник 3:4 УАБС
Суми 1:4 Динамо
СНАУ 1:4 Ощадбанк
СумДУ 4:1 СКІФ
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ощадбанк 12 10 1 1 47 21 31
2 = СумДУ 12 10 0 2 35 11 30
3 = УАБС 12 10 0 2 49 25 30
4 = Динамо 12 8 0 4 33 23 24
5 = СКІФ 12 4 2 6 25 37 14
6 = Рятівник 12 4 1 7 28 41 13
7 = СНАУ 12 2 3 7 24 40 9
8 = ФК Суми 12 2 1 9 20 53 7
9 = Вікар 16 1 2 5 13 23 5



Перша ліга

Будмакс 5:4 СДПУ
Азарт-2007 0:5 Демі Лун
Компсервіс 5:2 Автолюкс
Машметал 3:8 Пісчане-Надра
Вікторія 5:2 СумДУ-2
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Вікторія 8 8 0 0 49 17 24
2 = Будмакс 8 6 0 2 45 34 18
3 = Демі Лун 8 5 0 3 26 19 15
4 = Автолюкс 8 4 0 4 30 28 12
5 = СумДУ-2 8 3 1 4 26 30 10
6 +1 Компсервіс 8 3 1 4 33 30 10
7 -1 Азарт-2007 8 3 0 5 18 40 9
8 +2 Пісчане-Надра 8 3 0 5 35 41 9
9 -1 Машметал 8 2 0 6 30 47 6
10 -1 СДПУ 8 2 0 6 28 34 6

Друга ліга, група «А»

Серж 3:5 Рона
Четверта влада 5:3 Інваспорт
Профтел 0:5 Фортуна-СумДУ
СТВ 1:3 Олімпік
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Олімпік 7 7 0 0 34 15 21
2 = Серж 7 5 0 2 20 9 15
3 = Фортуна-СумДУ 6 4 0 2 37 16 12
4 = Рона 6 3 1 2 36 18 10
5 = Профтел 6 2 1 3 10 16 7
6 = СТВ 6 2 1 3 15 12 7
7 +1 Четверта Влада 6 1 1 4 14 35 4
8 -1 Інваспорт 6 1 1 4 15 25 4
9 = Сироватка 6 0 1 5 14 49 1

Друга ліга, група, «Б»

МОБ Машметал 4:3 Стадарт
Сумські Чиновники 3:2 Локомотив
Гідромаш 1:5 Аваль
Хімік 2:4 Паритет
команда і пер ніч пор заб про очки
1 +1 МОБ Машметал 7 6 0 1 24 13 18
2 -1 Стандарт 6 5 0 1 27 12 15
3 = Сумські Чиновники 6 4 0 2 20 16 12
4 = Аваль 6 4 0 2 24 13 12
5 = Парітет 7 4 0 3 20 13 12
6 = Хімік 6 1 1 4 15 28 4
7 = Друзі 6 1 1 4 9 29 4
8 = Локомотив 6 1 0 5 15 19 3
9 = Гідромаш 6 1 0 5 11 22 3

Чемпіонат міста (ветерани)

16.01.2010
Ніколь 7:6 Фрунзенец
Вікторія 3:2 ВМЗ
Пресинг-2000 9:2 Козацький Вал
17.01.2010
Ніколь 6:4 Козацький Вал
ВМЗ 5:4 Фрунзенець
Фортуна 5:0 Вікторія
Прессинг-2000 2:6 Динамо

команда і пер ніч пор заб про очки 1 = Ніколь 8 8 0 0 54 25 24 2 = ВМЗ 8 6 0 2 38 20 18 3 = Фрунзенець 8 5 0 3 36 27 15 4 = Фортуна 7 4 0 3 26 17 12 5 = Вікторія 8 3 0 5 25 28 9 6 +1 Динамо 7 2 0 5 15 25 6 7 -1 Пресинг-2000 8 2 0 6 29 53 6 8 = Козацький Вал 8 1 0 7 20 48 3

01 18 2010

Студентська ліга м. Суми

“УАБС”

6-4

“СНАУ”

“СумДУ-2”

3-3

“СумДУ”

“СДПУ”

3-4

“СКІФ-3”

“СКІФ-2”

11-0

“Машколедж”

“Кадети

11-6

“НУВС”

“СКІФ”

11-5

“Юність”

“СКІФ”

6-0

“Кадети”

м

Команда

І

В

Н

П

Р/М

О

1

СКІФ-2

4

4

0

0

40

4

12

2

СНАУ

5

4

0

1

50

15

12

3

СКІФ

5

4

0

1

27

20

12

4

СумДУ-2

4

3

1

0

24

12

10

5

УАБС

4

3

0

1

39

17

9

6

Кадети

4

3

0

1

25

16

9

7

СумДУ

4

2

1

1

23

13

7

8

СДПУ

5

2

0

3

28

27

6

9

СКІФ-3

5

1

0

4

12

29

3

10 НУВС

5

0

0

5

24

52

0

11 Машколедж

5

0

0

5

11

46

0

12 Юність

4

0

0

4

11

63

0