Archive for the ‘Новини’ Category

января 25 2010

УКРАЇНА — ЧЕМПІОН

„Де юре” збірна України з індорхокею („де факто” МСК „Сумчанка”) виборола звання чемпіону Європи з індорхокею. Перший матч групового турніру підопічні Світлани МАКАЄВОЇ програли німкеням з рахунком 7:8. В другому матчі першого ігрового дня українки розбили нещодавніх суперниці по „Кубку Співдружності” збірну команду Литви (4:0). Наступного дня наші дівчата перемогли шотландок з рахунком 6:4. Путівку до фіналу українки оформили в матчі проти голландок в якому святкували перемогу з рахунком 3:2. В фінальному матчі збірна України перемогла команду Іспанії з рахунком 6:5.

января 18 2010

Чемпіонат та Першість міста Суми

Вища ліга

16.01.2010
Динамо 0:5 УАБС
Рятівник 7:3 СКІФ
Суми 2:3 Ощадбанк
СНАУ 0:3 СумДУ
17.01.2010
Рятівник 3:4 УАБС
Суми 1:4 Динамо
СНАУ 1:4 Ощадбанк
СумДУ 4:1 СКІФ
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ощадбанк 12 10 1 1 47 21 31
2 = СумДУ 12 10 0 2 35 11 30
3 = УАБС 12 10 0 2 49 25 30
4 = Динамо 12 8 0 4 33 23 24
5 = СКІФ 12 4 2 6 25 37 14
6 = Рятівник 12 4 1 7 28 41 13
7 = СНАУ 12 2 3 7 24 40 9
8 = ФК Суми 12 2 1 9 20 53 7
9 = Вікар 16 1 2 5 13 23 5



Перша ліга

Будмакс 5:4 СДПУ
Азарт-2007 0:5 Демі Лун
Компсервіс 5:2 Автолюкс
Машметал 3:8 Пісчане-Надра
Вікторія 5:2 СумДУ-2
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Вікторія 8 8 0 0 49 17 24
2 = Будмакс 8 6 0 2 45 34 18
3 = Демі Лун 8 5 0 3 26 19 15
4 = Автолюкс 8 4 0 4 30 28 12
5 = СумДУ-2 8 3 1 4 26 30 10
6 +1 Компсервіс 8 3 1 4 33 30 10
7 -1 Азарт-2007 8 3 0 5 18 40 9
8 +2 Пісчане-Надра 8 3 0 5 35 41 9
9 -1 Машметал 8 2 0 6 30 47 6
10 -1 СДПУ 8 2 0 6 28 34 6

Друга ліга, група «А»

Серж 3:5 Рона
Четверта влада 5:3 Інваспорт
Профтел 0:5 Фортуна-СумДУ
СТВ 1:3 Олімпік
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Олімпік 7 7 0 0 34 15 21
2 = Серж 7 5 0 2 20 9 15
3 = Фортуна-СумДУ 6 4 0 2 37 16 12
4 = Рона 6 3 1 2 36 18 10
5 = Профтел 6 2 1 3 10 16 7
6 = СТВ 6 2 1 3 15 12 7
7 +1 Четверта Влада 6 1 1 4 14 35 4
8 -1 Інваспорт 6 1 1 4 15 25 4
9 = Сироватка 6 0 1 5 14 49 1

Друга ліга, група, «Б»

МОБ Машметал 4:3 Стадарт
Сумські Чиновники 3:2 Локомотив
Гідромаш 1:5 Аваль
Хімік 2:4 Паритет
команда і пер ніч пор заб про очки
1 +1 МОБ Машметал 7 6 0 1 24 13 18
2 -1 Стандарт 6 5 0 1 27 12 15
3 = Сумські Чиновники 6 4 0 2 20 16 12
4 = Аваль 6 4 0 2 24 13 12
5 = Парітет 7 4 0 3 20 13 12
6 = Хімік 6 1 1 4 15 28 4
7 = Друзі 6 1 1 4 9 29 4
8 = Локомотив 6 1 0 5 15 19 3
9 = Гідромаш 6 1 0 5 11 22 3

Чемпіонат міста (ветерани)

16.01.2010
Ніколь 7:6 Фрунзенец
Вікторія 3:2 ВМЗ
Пресинг-2000 9:2 Козацький Вал
17.01.2010
Ніколь 6:4 Козацький Вал
ВМЗ 5:4 Фрунзенець
Фортуна 5:0 Вікторія
Прессинг-2000 2:6 Динамо

команда і пер ніч пор заб про очки 1 = Ніколь 8 8 0 0 54 25 24 2 = ВМЗ 8 6 0 2 38 20 18 3 = Фрунзенець 8 5 0 3 36 27 15 4 = Фортуна 7 4 0 3 26 17 12 5 = Вікторія 8 3 0 5 25 28 9 6 +1 Динамо 7 2 0 5 15 25 6 7 -1 Пресинг-2000 8 2 0 6 29 53 6 8 = Козацький Вал 8 1 0 7 20 48 3

января 18 2010

Студентська ліга м. Суми

“УАБС”

6-4

“СНАУ”

“СумДУ-2”

3-3

“СумДУ”

“СДПУ”

3-4

“СКІФ-3”

“СКІФ-2”

11-0

“Машколедж”

“Кадети

11-6

“НУВС”

“СКІФ”

11-5

“Юність”

“СКІФ”

6-0

“Кадети”

м

Команда

І

В

Н

П

Р/М

О

1

СКІФ-2

4

4

0

0

40

4

12

2

СНАУ

5

4

0

1

50

15

12

3

СКІФ

5

4

0

1

27

20

12

4

СумДУ-2

4

3

1

0

24

12

10

5

УАБС

4

3

0

1

39

17

9

6

Кадети

4

3

0

1

25

16

9

7

СумДУ

4

2

1

1

23

13

7

8

СДПУ

5

2

0

3

28

27

6

9

СКІФ-3

5

1

0

4

12

29

3

10 НУВС

5

0

0

5

24

52

0

11 Машколедж

5

0

0

5

11

46

0

12 Юність

4

0

0

4

11

63

0

января 11 2010

Чемпіонат та Першість міста Суми

Вища ліга

Ощадбанк 0:3 УАБС
Динамо 4:1 Рятівник
СКІФ 2:2 СНАУ
Суми 0:5 СумДУ
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Ощадбанк 10 8 1 1 40 18 25
2 СумДУ 10 8 0 2 28 10 24
3 УАБС 10 8 0 2 40 22 24
4 Динамо 10 7 0 3 29 17 21
5 СКІФ 10 4 2 4 24 28 14
6 Рятівник 10 3 1 6 18 34 10
7 СНАУ 10 2 3 5 23 33 9
8 ФК Суми 10 2 1 7 18 46 7

Першість міста (перша ліга)

7 тур
СДПУ 2:4 Азарт-2007
Демі Лун 4:3 Компсервис
Автолюкс 6:2 Машметал
Пісчане-Надра 8:4 СумДУ-2
Будмакс 3:5 Вікторія
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Вікторія 7 7 0 0 44 15 21
2 = Будмакс 7 5 0 2 40 30 15
3 +1 Демі Лун 7 4 0 3 21 19 12
4 +1 Автолюкс 7 4 0 3 28 23 12
5 -2 СумДУ-2 7 3 1 3 24 25 10
6 +3 Азарт-2007 7 3 0 4 18 35 9
7 -1 Компсервіс 7 2 1 4 28 28 7
8 -1 Машметал 7 2 0 4 27 39 6
9 -1 СДПУ 7 2 0 5 24 29 6
10 = Пісчане-Надра 7 2 0 5 27 38 6

Першість міста (друга ліга, група «А»)

6 тур
Інваспорт 1:2 Серж
Рона 16:4 Сироватка
Фортуна-СумДУ 10:2 Четверта Влада
Олімпік 5:2 Профтел
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Олімпік 6 6 0 0 31 14 18
2 = Серж 6 5 0 1 17 4 15
3 +2 Фортуна-СумДУ 5 3 0 2 32 16 9
4 +2 Рона 5 2 1 2 31 15 7
5 -2 Профтел 5 2 1 2 10 11 7
6 -2 СТВ 5 2 1 5 14 9 7
7 = Інваспорт 5 1 1 3 12 20 4
8 +1 Четверта Влада 5 0 1 4 9 32 1
9 -1 Сироватка 6 0 1 5 14 49 1

Першість міста (другаліга, група «Б»)

6 тур
Стандарт 9:1 Друзі
Локомотив 2:3 МОБ Машметал
Аваль 3:4 Сумські Чиновники
Паритет 2:0 Гідромаш
команда і пер ніч пор заб про очки
1 +1 Стандарт 5 5 0 0 24 8 15
2 -1 МОБ Машметал 6 5 0 1 20 10 15
3 +1 Сумські Чиновники 5 3 0 2 17 14 9
4 -1 Аваль 5 3 0 2 19 12 9
5 = Парітет 6 3 0 3 16 11 9
6 = Друзі 6 1 1 4 9 29 4
7 = Хімік 5 1 1 3 13 24 4
8 = Локомотив 5 1 0 4 13 16 3
9 = Гідромаш 5 1 0 3 10 17 3

Чемпіонат міста (ветерани)

Ніколь 7:3 Динамо
Вікторія 1:2 Фрунзенець
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ніколь 6 6 0 0 41 15 18
2 = ВМЗ 6 5 0 1 31 13 15
3 = Фрунзенець 6 5 0 1 26 15 15
4 = Фортуна 6 3 0 3 21 17 9
5 = Вікторія 6 2 0 4 22 21 6
6 = Пресинг-2000 6 1 0 5 18 45 3
7 = Динамо 6 1 0 5 9 23 3
8 = Козацький Вал 6 1 0 5 14 33 3
января 8 2010

Чемпіонат та Першість міста з футзалу. 9-10 січня

9 січня.

Першість міста (друга ліга, група „А”). Спорткомплекс СДПУ

9.00 ІНВАСПОРТ – СЕРЖ

10.00 РОНА – ФК СИРОВАТКА

11.00 ФОРТУНА-СУМДУ – ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

12.00 ОЛІМПІК – ПРОФТЕЛ

10 січня.

Першість міста (перша ліга). Спорткомплекс СДПУ

9.00 СДПУ – АЗАРТ-2007

10.00 ДЕМІ ЛУН – КОМПСЕРВІС

11.00 АВТОЛЮКС – МАШМЕТАЛ

12.00 ФК ПІСЧАНЕ-НАДРА – СУМДУ-2

13.00 БУДМАКС – ВІКТОРІЯ

Першість міста (друга ліга, група „Б”). Спорткомплекс СДПУ

14.00 СТАНДАРТ – ФК ДРУЗІ

15.00 ЛОКОМОТИВ – МОБ МАШМЕТАЛ

16.00 АВАЛЬ – СУМСЬКІ ЧИНОВНИКИ

17.00 ПАРИТЕТ – ГІДРОМАШ

Чемпіонат міста серед ветеранів. Манеж УАБС

13.00 НІКОЛЬ – ДИНАМО

14.00 ВІКТОРІЯ – ФОРТУНА

Чемпіонат міста (вища ліга). Манеж УАБС

16.00 ОЩАДБАНК – УАБС

17.00 ДИНАМО  — РЯТІВНИК

18.00 ФК СУМИ  — СУМДУ

19.00 СКІФ – СНАУ

* Команда „Вікар” знялась з Чемпіонату.

января 4 2010

Чемпіонат (ветерани) та Першість (перша ліга) міста. Перші матчі Нового Року.

Ветерани

Ніколь 8:1 Вікторія
ВМЗ 3:0 Динамо
Фортуна 5:4 Пресинг-2000
Козацький Вал 3:7 Фрунзенець
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ніколь 5 5 0 0 34 12 15
2 = ВМЗ 6 5 0 1 31 13 15
3 = Фрунзенець 5 4 0 1 24 14 12
4 = Фортуна 6 3 0 3 21 17 9
5 = Вікторія 5 2 0 3 21 19 6
6 = Пресинг-2000 6 1 0 5 18 45 3
7 = Динамо 5 1 0 4 6 16 3
8 = Козацький Вал 6 1 0 5 14 33 3

Перша ліга

Азарт-2007 5:11 Будмакс
Компсервіс 6:3 СДПУ
Машметал 2:4 Демі Лун
СумДУ-2 2:6 Автолюкс
Вікторія 10:5 Пісчане-Надра
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Вікторія 6 6 0 0 39 12 18
2 Будмакс 6 5 0 1 37 25 15
3 СумДУ-2 6 3 1 2 20 17 10
4 Демі Лун 6 3 0 3 17 16 9
5 Автолюкс 6 3 0 3 22 21 9
6 Компсервіс 6 2 1 3 25 24 7
7 Машметал 6 2 0 3 25 33 6
8 СДПУ 6 2 0 4 22 25 6
9 Азарт-2007 6 2 0 4 14 33 6
10 Пісчане-Надра 6 1 0 5 19 34 3
декабря 28 2009

Чемпіонат та Першість міста з футзалу.

В Чемпіонаті міста Суми в матчі «Ощадбанк» — «СумДУ», який мав відбутись 19-го грудня, технічна перемога була зарахована «банкірам». В суботу, що минула, команди вищої ліги зіграли матчі восьмого туру.

ЧЕМПІОНАТ МІСТА

УАБС

4:3

Рятівник

Динамо

3:1

СКІФ

СНАУ

3:6

Ощадбанк

СумДУ

2:1

Вікар

Рятівник

2:0

Суми

Першу половину сезону на першому місці завершив «Ощадбанк». На крок відстають студенти державного університету та банківської академії. На четвертій позиції «Динамо», на п’ятій – «СКІФ». На дві сходинки піднявся «Рятівник». Крок назад зробили «СНАУ» та «Вікар». Замикає таблицю футбольний клуб «Суми».

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Ощадбанк

8

7

1

0

40

15

22

2

СумДУ

8

6

0

2

23

10

18

3

УАБС

8

6

0

2

37

22

18

4

Динамо

8

5

0

3

25

16

15

5

СКІФ

8

3

1

4

22

26

10

6

Рятівник

8

2

1

5

17

30

7

7

СНАУ

8

1

2

5

21

31

5

8

Вікар

8

1

2

5

14

26

5

9

ФК Суми

8

1

1

6

18

41

4

Кращі бомбардири

Євген Петраков (УАБС) – 13

Сергій Шатьорний (Ощадбанк) – 12

Андрій Бурдюг (СумДУ) – 9

Євген Коваленко (УАБС) – 9

ПЕРШІСТЬ МІСТА (перша ліга)

Будмакс

6:4

Компсервис

СДПУ

5:6

Машметал

Деми Лун

4:1

СумДУ-2

Автолюкс

5:3

Пісчане-Надра

Азарт 2007

1:10

Вікторія

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Вікторія

5

5

0

0

29

7

15

2

Будмакс

5

4

0

1

26

20

12

3

СумДУ-2

5

3

1

1

18

11

10

4-8

Автолюкс

5

2

0

3

16

19

6

4-8

Азарт-2007

5

2

0

3

9

22

6

4-8

Демі Лун

5

2

0

3

13

14

6

4-8

Машметал

5

2

0

3

23

29

6

4-8

СДПУ

5

2

0

3

19

19

6

9

Компсервіс

5

1

1

3

19

21

4

10

Пісчане-Надра

5

1

0

4

14

24

3

ПЕРШІСТЬ МІСТА (друга ліга, група «А»)

Серж

5:2

Фортуна-СумДУ

Сироватка

3:3

Інваспорт

Четверта влада

2:8

Олимпік

Профтел

2:1

СТВ
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Олімпік

5

5

0

0

26

12

15

2

Серж

5

4

0

1

15

3

12

3

Профтел

4

2

1

1

8

6

7

4

СТВ

5

2

1

5

14

9

7

5

Фортуна-СумДУ

4

2

0

2

22

14

6

6

Рона

4

1

1

2

15

11

4

7

Інваспорт

4

1

1

2

11

18

4

8

Сироватка

5

0

1

4

10

33

1

9

Четверта Влада

4

0

1

3

7

22

1

ПЕРШІСТЬ МІСТА (друга ліга, група «Б»)

Друзі

0:5

Локомотив

МОБ Машметал

3:4

Аваль

Сумські чиновники

2:1

Паритет

Гідромаш

7:5

Хімік
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

МОБ Машметал

5

4

0

1

17

8

12

2

Стандарт

4

4

0

0

15

7

12

3

Аваль

4

3

0

1

16

8

9

4

Сумські Чиновники

4

2

0

2

13

11

6

5

Парітет

5

2

0

3

14

11

6

6

Друзі

5

1

1

3

8

20

4

7

Хімік

5

1

1

3

13

24

4

8

Локомотив

4

1

0

3

11

13

3

9

Гідромаш

4

1

0

3

10

15

3

ЧЕМПІОНАТ МІСТА (ветерани)

Ніколь

7:4

Козацький Вал

ВМЗ

6:1

Фрунзенець

Фортуна

3:2

Вікторія

Пресинг-2000

2:0

Динамо
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Ніколь

4

4

0

0

26

11

12

2

ВМЗ

5

4

0

1

28

13

12

3

Фрунзенець

4

3

0

1

17

11

9

4

Фортуна

5

2

0

3

16

13

6

5

Вікторія

4

2

0

2

20

11

6

6

Пресинг-2000

5

1

0

4

14

40

3

7

Динамо

4

1

0

3

6

13

3

8

Козацький Вал

5

1

0

4

11

26

3

декабря 22 2009

Індорхокей.

Муніципальний хокейний клуб „Сумчанка” посів друге місце на „Кубку Жальгірису”. Міжнародний турнір в Шауляї зібрав шість команд. „Сумчанка” в групі посіла друге місце обігравши молодіжну збірну Литви та поступилась ХФТК з Вільнюсу. В півфіналі „Сумчанка” перемогла чемпіона Литви, а в матчі за перше місце поступилась нещодавньому супернику в турнірі „Підмосковні Вечори” – клубу з білоруських Смолевічів.

КУБОК ЖАЛЬГІРІСУ

Шуляй, Литва

Груповий етап

СУМЧАНКА – МОЛОДІЖНА ЗБІРНА ЛИТВИ

7:1

СУМЧАНКА – ХФТК (ВІЛЬНЮС)

2:4

ПІВФІНАЛ

СУМЧАНКА – ГІНТРА (ШАУЛЯЙ)

6:4

ФІНАЛ

СУМЧАНКА – ВІКТОРІЯ (СМОЛЕВІЧІ)

5:7

декабря 22 2009

Футзал. Чемпіонат та Першість України.

В Першості України з футзалу в матчі «Водник-Спартак»- «СумДУ» вже на першій хвилині матчу гол в ворота господарів забив Андрій БУРДЮГ. До завершення матчу рахунок на табло вже не мінявся. На своєму паркеті перемогу святкував шосткінський «Імпульс».

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (схід)

«Водник-Спартак»

0:1

«СумДУ»

ДЮСШ 5

4:1

«Луг.Т.К.-2»

«Імпульс«

6:4

«Титан-Зоря»

«Кобра»

3:6

«АРПІ


1

=

«АРПІ»

7

16

2

+2

ДЮСШ 5

6

11

3

+2

«СумДУ»

6

10

4

-2

«Луг.Т.К.-2»

7

9

5

-2

«Водник-Спартак»

6

8

6

+1

«Імпульс»

6

7

7

-1

«Титан-Зоря»

7

6

8

=

«Кобра»

5

1

В вищій лізі українського футзалу Едуард ОЖОГ та Володимир САЕНКО разом з «ПФС» поступились «ТВД» з рахунком 0:6. Микола БЕЛОЦЕРКОВЕЦЬ за «Локо» не забивав, проте «залізничники» на виїзді взяли три очки.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

ПФС

0 : 6 ТВД

Контингент

1 : 3 Локомотив

Моноліт

5 : 2 ЛТК

Енергія

6 : 5 Кардинал

МФК Шахтар

6 : 1 Ураган

Тайм

5 : 4 Єнакієвець

Після матчів чотирнадцятого туру перестановок в турнірній таблиці не відбулось.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

1 Тайм 13 37
2 МФК Шахтар 12 34
3 Ураган 13 26
4 Енергія 13 25
5 Моноліт 13 19
6 Локомотив 13 19
7 ТВД 12 17
8 Єнакієвець 12 14
9 ПФС 13 13
10 Кардинал 13 7
11 ЛТК 12 6
12 Контингент 13 0
декабря 21 2009

Чемпіонат міста серед ветеранів.

На тижні минулому було зігано лише дві гри.

5 тур
ВМЗ 10:4 Прессінг-2000
Фортуна 8:0 Казацький вал
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ніколь 3 3 0 0 19 7 9
2 = Фрунзенець 3 3 0 0 16 5 9
3 +1 ВМЗ 4 3 0 1 22 12 9
4 -1 Вікторія 3 2 0 1 18 8 6
5 +2 Фортуна 4 1 0 3 13 11 3
6 -1 Динамо 3 1 0 2 6 11 3
7 -1 Козацький Вал 4 1 0 3 7 19 3
8 = Пресинг-2000 4 0 0 4 12 40 0