Футзал: “Дінаміада-2019”

Силовики Сумщини зійшлися у футзальних матчах.

Фото ГНПУ в Сумській області

У Сумах відбулися змагання з футзалу серед команд силових структур області – «силовики» області зіграли матчі першості Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо України» з футзалу за програмою змагань «Динаміада – 2019» серед команд КФК силових структур та правоохоронних органів області.  Участь у турнірі взяли п’ять команд.

У підсумку п’яте місце посіла команда військової частини 3022 з Шостки. На четвертому місці завершила змагання команда УСБУ в Сумській області. Команда ГУНП в Сумській області здобула «бронзові» медалі. Звання віце-чемпіонів виборола команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. «Золото» першості здобула команда Сумського прикордонного загону.

В номінації «Кращий нападаючий» відзнаку отримав гравець команди Сумської філії ХНУВС Олександр Єлшанський. Кращим воротарем визначено Сергія Тютюнника, представника команди Служби безпеки України в Сумській області, а кращим гравцем став футболіст команди Сумського прикордонного загону Роман Кролевецький.