Дзюдо: чемпіонат України (U-21)

Спортсмени Сумщини посіли третє командне місце на чемпіонаті України з дзюдо.

12 вересня у Вінниці відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. На татамі вийшли понад 540 учасників. Серед учасників були і спортсмени з Сумщини, які посіли третє командне місце.
“20 дзюдоїстів пред’являють на чемпіонаті Сумщину. Це спортсмени з Сум, Ромен, Охтирки та Середина-Буди” – повідомив Суспільному тренер сумської команди Олексій Філатов.

У перший день змагань дзюдоїстки Сумщини вибороли п’ять медалей. Маргарита Мірошниченко у ваговій категорії до 52 кг стала чемпіонкою. У цій же вазі Софія Гречка посіла друге місце. “Бронзові” медалі додали до цього Юлія Засульська (вагова категорія до 48 кг), Марія Рицька (вагова категорія до 70 кг) та Ангеліна Величко (вагова категорія до 78 кг). П’ятою у вазі до 48 кг стала Валерія Вальченко. Тож команда Сумської області посіла третє командне місце.