“Київ Незламний”: сумські медалі

Сум’яни здобули вісім медалей на змаганнях “Київ Незламний”, серед ветеранів ЗСУ з пораненнями.

13-14 липня у Києві відбулися змагання “Київ Незламний”. Участь у другому етапі змагань взяли спортсмени з пораненнями. Сум’яни везуть “до дому” вісім медалей.

“Сумчани з команди “Sumy Defense” вибороли дві “золоті” медалі, дві “срібні” та чотири “бронзові”. Трохи не дотягнули до медалі у командній греблі — ми були тут четвертими”, – повідомив Суспільному капітан команди “Sumy Defense” Микола Заріцький.

Ветеран Державної прикордонної служби України Дмитро Троцько став третім у своїй категорії в жимі лежачі.

Микола Заріцький фінішував першим у бігові на 1 000 метрів та у греблі на 100 секунд, посів друге місце в інвастронгу та третє у жимі лежачі.

Богдан Привалов став “срібним” призером у жиму лежачі в категорії “Мілітарі”.

Дмитро Гречаніченко здобув “бронзові” медалі в бігу на 1 000 метрів та і жиму лежачі (у своїй категорії).