Тхеквондо: “President’s Cup”

Сумчанка здобула “золото” на міжнародному турнірі з тхеквондо в Естонії.

Сумчанка Аліса Павленко виборола “золото” на міжнародному турнірі “President’s Cup” з тхеквондо. Змагання відбувалися у Таллінні з 26 по 28 квітня.
“1 233 учасники, вихованці 400 тренерів брали участь у цьому турнірі. У складі збірної команди України брали участь дві спортсменки Сумської області, а саме представниці ЦВСМ СК “Зірки Олімпу” та ОДЮСШ Аліса Павленко та Єлизавета Мяснянкіна”, — повідомив “Суспільному|Суми” тренер спортсменок Олександр Хоменко.

Аліса Павленко виборола перше місце та ліцензію на чемпіонат Європи серед молоді. Вона святкувала перемоги у п’яти поєдинках. Сумчанка здолала латишку, француженку, шведку, полячку та іспанку й здобула “золото”.

Єлизавета Мяснянкіна не здобула медаль. У першому поєдинку вона програла суперниці з Греції.