Індорхокей: “Поречинська весна”
«Перечинська весна».
У місті Перечин відбувся індорхокейний турнір «Перечинська весна» серед команд 2014-2016 років народження та 2011 року народження і молодші.
У молодших участь у турнірі взяли п’ять команд. Сумська «Слобожаночка» (тренерки Інна Бондаренко та Олена Свістюр) посіла перше місце, «Сумчаночка» (тренерка Наталія Кукаріна) – третє. Кращим гравецем турніру названа Ксенія Бондаренко («Слобожаночка»), кращим захисником – Софія Пилипнко («Сумчаночка»).
Серед чотирьох старших команд «Україночка» (тренерки Олена Свістюр та Інна Бондаренко) посіли третє місце. Кращим захисником турніру у цій віковій групі стала Аріна Гуменюк.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-1024x576.jpg)
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1024x576.jpg)
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-1024x914.jpg)
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-1024x768.jpg)
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-768x1024.jpg)
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-768x1024.jpg)