Бокс: «Sheffield city boxing club»
«Sheffield city boxing club».
Українські боксери представляли нашу країну в складі клубу «Sheffield city boxing club» на міжнародному турнірі в Португалії, де здобули одне «золото» та одне «срібло».
Про це повідомляє федерація боксу України.
На турнірі в Порту взяли участь 604 боксери із 18 країн, зокрема й України. Під керівництвом Олександра Погодіна із Чернівців «срібну» нагороду здобув Віталій Швець, «золото» отримав Єгор Гавриленко під керівництвом батька Євгена Гавриленко із Тростянця (Сумська область).