Греплінг: чемпіонат України

Сум’яни стартували на чемпіонаті України з греплінгу та вибороли 18 медалей.

15 березня сум’яни стартували на чемпіонаті України з греплінгу, що проходить в Одесі. У змаганнях беруть участь юнаки, кадети та ю ніори. Сумські спортсмени вже вибороли 17 медалей.
“У п’ятницю на килим виходили спортсмени 2009-2010 та 2007-2008 років народження. У підсумку вони вибороли 18 медалей. З них п’ять “золотих”, чотири “срібних” та дев’ять “бронзових”, — повідомив Суспільному голова Відокремленого підрозділу ГС Всеукраїнської федерації грепплінгу України у Сумській області, головний тренер збірної України Сергій Чередніченко.


У розділі “Ноу Гі” у своїх вікових та вагових категоріях перше місце посіли Андрій Панас, Даніїл Коломієць, Аміна Зарощенцева, Захар Дремлюга та Михайло Казимирчук. Другими завершили чемпіонат Денис Алєксєєв, Максим Влєзьков, Владислав Ігнатов, Владислав Казимерчук. Треті місця посіли Денис Чубарь, Ярослав Федина, Станіслав Дремлюга, Андрій Лаврик, Артем Максименко, Максим Бойко, Олександра Цилюрик та Варвара Халєєва. У розділі “Гі” Станіслав Дремлюга здобув “бронзу”.