Дзюдо: кубок Європи
Кубок Європи.
23-24 березня в Шаморіні відбудеться Кубок Європи серед кадетів, участь у якому візьмуть дзюдоїсти збірної України.
Участь у цих змаганнях візьмуть понад 500 кадетів з різних країн світу.
Збірна України відправилася у Словаччину потужним складом з 59 спортсменів. Серед кадеток у вазі до 52 кг змагатиметься сумчанка Софія Гречка. Сьогодні Софія перемогла угорку і поступилась сербці. У «втішних» поєдинках сумчанка здолала суперницю з Ізраїлю і програла дзюдоїстці з Польщі.