Біатлон: кубок IBU
Кубок IBU.
В австрійському місті Обертілліах восьмий етап Кубка IBU продовжився спринтерськими гонками у жінок та чоловіків.
Кращий час українок – дев’ятнадцятий – показала Надія Бєлкіна. Уродженка Сумщини Оксана Коваленко показала сорок дев’ятий час.
У чоловіків кращим з українців був уродженець Сумщини Артем Тищенко –він фінішувавсьомим. Сумчанин Богдан Цимбал показав двадцять сьомим. Глухівчанин Денис Насико завершив гонку тридцять третім. Уродженець Сумщини Руслан Ткаленко фінішував тридцять п’ятим, Дмитро Грущак – сороковим. Слідом за Дмитром фінішував глухівчанин Роман Боровик.