Важка атлетика: чемпіонат м.Ірпінь
Сумчани здобули медалі на турнірі з важкої атлетики в Ірпені.
“Участь у ньому взяли шестеро спортсменів КДЮСШ “Україна” ім. Олександра Кулика. Всі вони посіли призові місця в своїх вагових категоріях за сумою двоборства і зібрали повний комплект нагород, – повідомила Суспільному заступниця директора школи з навчально-спортивної роботи Людмила Сайко.
Оксана Поладич та Остап Васильченко у своїх вагових категоріях стали першими, Михайло Паладич та Денис Жигер посіли другі місця, Ярослав Белашов та Дмитро Замуленко – треті.
Крім того, майстер спорту Оксана Поладич стала абсолютною чемпіонкою змагань (ривок, поштовх, двоборство – прим. авт.) та чемпіонкою по таблиці Сінклера.
У змаганнях взяли участь 7 команд з різних міст України.