Пляжний волейбол: чемпіонат України
Чемпіонат України («Masters»).
Тур чемпіонату України серії «Masters» відбувся у місті Київ.
Серед чоловіків друге місце посіли сумчани Володимир Кущ/Володимир Кельбас. Річард Ліхацький з Києва та Максим Гладун з Сум завершили турнір на четвертому місці.
Другими серед жінок фінішували Тетяна Лазаренко із Запоріжжя та Марина Гладун з Сум. Дев’ятими на турнірі фінішували сумчанки Олександра Красножон та Марія Шкурат сімнадцятими – Вікторія Дрижерук та Дар’я Зима.