Карате: “Слобожанщина Кап”

У Сумах відбувся всеукраїнський турнір з карате “Слобожанщина Кап”.

“Турнір серії “А” “Слобожанщина Кап” вперше стартував у Сумах, цієї суботи 24 лютого. Сюди приїхали спортсмени з п’яти областей України” – повідомив Суспільному президент федерації карате Вадо-Кай Вадим Коломієць.

Компанію каратистам Сумщини на татамі у боротьбі за медалі цього разу склали каратисти з Харківщини та Київщини, Полтавщини та Чернігівщини. Компанію каратистам Сумщини на татамі у боротьбі за медалі цього разу склали каратисти з Харківщини та Київщини, Полтавщини та Чернігівщини.

Спортсменів з Ніжина вперше привіз у Суми Серій Сахута. У Суми приїхали троє його вихованців і тренер сподівається, що вони покажуть свій клас.

Головне участь, як кажуть. Спробуємо свої сили у Сумах.

Підтримати своїх одноклубників з клубу “Чемпіон” зі столиці приїхав Кирило Залізко.

Ми теж виступили. Чотири спортсмени ми поставили. Дітей важко привезти, а доросли ми привезли, будуть теж змагатися.

Микола Богодистий привіз спортсменів з Полтави.

Ми приїхали сюди обов’язково вигравати. Показати результат. Ну і «Слава Україні!

Харківських каратистів на сумському татамі представляє Сергій Обухов. Говорить – усі його спортсмени налаштовані на перемогу. І на подальші турніри.

Зараз у нас їде “обкатка” всієї команди. Крім того, наразі, цей турнір у нас є одним з етапів до змагань в Словаччині у березні. Тому ми приїхали сюди аби отримати досвід.

Один з восьми клубів Сумщини на турнірі представляє Ігор Угніч. Тренер говорить – спортсмени області мають показати свій клас.

Я думаю, що загальнокомандний залік (якщо брати по областях) то він буде “сумський”. По клубах – подивимось, як воно буде. Діти, я скажу, дуже добавили. Видна робота тренерів, видно, що почали більше “обкатувати” дітей. Якісний состав кращий.

340 учасників з п’ятнадцяти клубів України протягом змагального дня розіграли 124 комплекти нагород. Спортсмени від 6 років і до 18+ змагались у ката, куміте та фантом-куміте.

Перше місце серед клубів посів клуб “Прогрес” з міста Суми. Другими фінішували каратисти клубу “Тайкан” з міста Харків. На третьому місці фінішували спортсмени клубу “Вадо-кай” з Сум.

Серед областей перше місце здобули каратисти Сумщини, друге – Харкова, третє – Полтави.