Дзюдо: відкритий Кубок Європи

Відкритий Кубок Європи.

24-25 лютого у столиці Польщі відбудеться другий в поточному сезоні Відкритий Кубок Європи, участь в якому візьмуть більше 480 атлетів з 39 країн. Потужним складом на змагання відправилася й українська збірна, яку представлятиме 34 дзюдоїстів.

Участь у турнірі беруть сумчанка Маргарита Мірошніченко (вк до 52 кг), аспірантки СумДУ Анастасія Антіпіна (вк до 63 кг) та Христина Гоман (понад 78 кг), студент СумДУ Микита Голобородько (до 66 кг), випускник сумського «політеху» Гєворг Манукян (до 81 кг) та магістрант Марат Крижанський (до 90 кг).

Мірошниченко сьогодні у першій сутичці поступилась дзодоїстці з Польщі.

Антіпіна у поєдинку другого кола здолала іспанку, потім – француженку, а у фіналі групи поступилась дзюдоїстці з Литви. У «втішному» поєдинку перемогла спортсменку з Нідерландів, а «бронзовому» здолала іспанку і здобула «бронзу».

Голобородько сьогодні переміг грузина, казаха і швейцарця, у півфіналі – дзюдоїста з Великої Британії, а у фіналі – туркмена і здобув «золоту» медаль турніру.