Біатлон: юніорський кубок IBU
Юніорський кубок IBU.
Третій етап юніорського кубка IBU стартував в польському місті Якушице.
Відкрився він індивідуальними гонками.
У юніорів кращий час українців – четвертий – показав Степан Кінаш. Представники Сумщини Богдан Борковський, Сергій Супрун та Андрій Мороз показали, відповідно, 24-ий, 33-ій та 74-ий час. 62-им фінішував уродженець Сумщини Микола Грущак.
У юніорок п’ятою фінішувала Вікторія Хвостенко. Біатлоністки Сумщини – Ксенія Приходько, Поліна Пуцко та Ірина Шевченко – показали 12-ий, 20-ий та 28-ий результати.