Теніс: “Ferrexpo Cup U16”

Сумські тенісистки стартували на турнірі у Горішніх Плавнях.

18 грудня у Горішніх Плавнях на Полтавщині стартував турнір першої категорії федерації тенісу України серед спортсменів до 16 років “Ferrexpo Cup U16”. Троє сумчанок теж беруть участь у змаганнях.
“На турнірі стартували троє сумчанок. Перше коло подолала одна з них” – розповів Суспільному директор сумської “Тенісної академії” Ігор Смертяк.

Заріна Парамей 18 грудня у двох партіях (6:1, 6:3) перемогла киянку Ілону Буртову. Поліна Скоромна у двох сетах (0:6, 1:6) поступилась харків’янці Софії Кайван. У трьох партіях Єлизавета Сірик поступилась (2:6, 6:3, 4:6) Єлизаветі Швець з міста Южне.

Також 18 грудня у жіночому парному розряді Сірик разом з Кайван поступились харків’янкам Олександрі Поступній та Поліні Виговській у трьох партіях.

19 грудня Заріна Парамей у парі з Софією Денисьєвою з Херсону стартують у боротьбі за медалі у парному розряді.