Легка атлетика: забіг Святого Миколая

У Сумах відбувся забіг святого Миколая.


У Сумах закрили сезон 2023 року. Всьоме в історії міста відбувся забіг святого Миколая. Головна умова участі – будь-який новорічно-різдвяний аксесуар. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
Віталій Івах, організатор забігу, говорить цей забіг у Сумах має найдовшу історію.

“Наймолодшому учаснику забігу три роки, найстаршому – є жінка 1946 року народження. Загалом 180 учасників і він наймасовіший забіг за весь час”, — розповів організатор забігу Віталій Івах.

На забіг прийшли любителі та професіонали. Спортсмени дитячо-юнацьких шкіл та їхні тренери. Хтось прийшов сам, хтось – разом з дитиною. Були ті, хто прийшов пробігти разом з собакою, а також приїхали з інших міст.

“Кожного року бігаю. Тільки перший забіг не бігав. Мені це подобається. Зі мною сьогодні мій син. Я все життя займаюся бігом, тому спорт – це моє життя”, — розповів учасник забігу святого Миколая Олександр Одновицький.

“Забіг до дня святого Миколая – це чудова нагода підтримувати наші традиції, наше свято. Трошки оцю атмосферу такого позитиву дарувати людям”, — сказав учасник забігу Леонід Сень.

Сто вісімдесят учасників провели розминку. Потім був гімн та хвилина мовчання. Після цього: старт забігу (P1233001). Учасники змагались на дистанціях один та п’ять кілометрів. Кілометрову дистанцію серед чоловіків швидше за всіх пробіг Костянтин Ожійов.

“Здорово. Дуже”Дякую” організаторам і Збройним силам України за те, що ми можемо займатися своєю улюбленою справою”, — сказав Костянтин Ожійов.

Однією з перших кілометрову дистанцію подолала Анна Павеленко.

“Суперові. В захваті просто. Трішки складно, бо то льоду, трішки складнувато”, відразу після фінішу розповіла Анна Павленко.

Кілометр серед жінок першою пробігла Дарина Ющенко. П’ятикілометрову дистанцію парком “Казка” першими подолали Сергій Тарабан (серед чоловіків) та Ольга Лук’яненко (серед жінок). П’ять кілометрів скандинавською ходьбою швидше за інших пройшли тростянчани Олександр Артюх та Ірина Карачевцева. Усі учасники отримали медалі учасника забігу.