Біатлон: кубок IBU
Кубок IBU.
У норвезькому Шушені стартував третій етап кубку IBU з біатлону.
У жіночому спринті сумчанка Ксенія Приходько фінішувала шістдесят дев’ятою
У чоловіків глухівчанин Роман Боровик фінішував вісімнадцятим. Уродженець Миколаївки Руслан Ткаленко завершив гонку тридцять третім. Уродженець Сумщини Дмитро Грущак фінішував тридцять четвертим. Тридцять восьмим завершив гонку сумчанин Богдан Цимбал, сорок третім – глухівчанин Денис Насико.