Вільна боротьба: “Олімпійські надії”
Сумський «вільник» переміг на міжнародному турнірі у Словаччині.
У словацькому місті Кошіце завершився представницький міжнародний турнір з вільної боротьби «Олімпійські надії», в якому взяли участь представники 5 країн Європи.
Вихованець ЗТУ Юрія Голуба Іван Низовий Іван, перемігши представників Польщі, Угорщини та Болгарії став чемпіоном турніру у ваговій категорії до 41 кг.