Плавання: чемпіонат Полтавської області

Сумчани стартували на чемпіонаті Полтавщини.

У місті Полтава стартував відкритий чемпіонат Полтавської області з плавання. Участь у ньому беруть і сумські плавці. Про це повідомляє “Суспільне|Суми“.

«За перші два дня змагань сумчани вибороли дванадцять медалей. З них шість «золотих», три «срібних» та три «бронзові», – повідомив сумський тренер Дмитро Гончаренко.

Перші місці і «золоті» медалі у категорії «Юнаки» здобули Дар’я Сушко (50 на спині), Марія Кравченко (800 метрів вільним стилем).

Другі місця вибороли Катерина Кравченко (800 метрів вільним стилем), Дар’я Сушко (100 метрів на спині).

«Бронзу» у скарбничку збірної додали Артем Ніженець (50 метрів на спині), Дар’я Сушко (100 метрів вільним стилем), Юлія Конященкова (100 метрів брасом).
Серед юніорів «золото» в активі Єгора Готвянського (200 метрів брасом, 100 метрів брасом), Іллі

Радченка (200 метрів комплексним плаванням, 1 500 вільним стилем). «Срібло» на дистанції 100 метрів на спині здобув Кирило Коломієць

Підготували спортсменів тренери Олександр Заруцький, Генадій Кулак та Марина Бездідько, Людмила Ляху та Дмитро Гончаренко.