Легка ателетика: 2й сумський півмарафон

У Сумах відбувся забіг на півмарафонську дистанцію.

12 листопада у Сумах провели забіг на півмарафонську дистанцію. Близько сотні спортсменів змагались на дистанціях 21, 9 та три кілометри. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
“Раз на рік намагаємося проводити півмарафон, найбільшу дистанцію в місті Суми. Це можливість випробувати свої сили, а на 21 кілометр – встановити особистий рекорд”, – пояснив організатор півмарафону Віталій Івах.

На забіг на різні дистанції заявились близько сотні бігунів. Серед них діти й дорослі, професійні спортсмени та любителі бігу. Наймолодшому учаснику забігу чотири роки, найстаршому – за 60 років. У кожного з учасників своя мотивація.

“Заради татка. Татко зараз на війні. Хочу його порадувати”, – пояснила учасниця забігу на три кілометри Марія Чепік.

“Я за здоровий спосіб життя, за розвиток бігової спільноти в місті Суми, яка займається своїм здоров’ям та популяризацією спорту”, – розповів учасник забігу на три кілометри Дмитро Стриженок.

“Пенсіонер я за віком, а в душі я завжди молода людина. Я як почав бігати два роки тому – і по цей день я залишаюсь у струмені. Це така подія до якої готуєшся, як до свята. Це побачити друзів, познайомився з новими людьми і бути завжди у тонусі”, – зазначив учасник забігу на 9 кілометрів Валерій Мирончик.

Учасниця забігу на 21 кілометр Юлія Капуста теж пояснила чому взяла участь: “Щоб знати, шо я ще щось можу. Для дітей приклад подати”.

Після виконання гімну України та хвилини мовчання за загиблими на цій війні, спортсмени вийшли на старт. Першими почали бігуни на півмарафонську дистанцію, потім – на 9 та три кілометри.

Першими 21 кілометр пробіги сумчанин Ігор Главан серед чоловіків і Вікторія Козлова серед жінок. На дистанції 9 кілометрів першими фінішували роменчанин Віталій Матюшенко та Катерина Гунько з Сум. Три кілометри з кращим часом подолали Іван Литвиненко та Оксана Че з Сум.