Дзюдо: відкритий кубок Океанії
Відкритий кубок Океанії.
Частина української збірної вирушила в Австралію – в місто Перт, де в найближчі два дні відбудеться Відкритий Кубок Океанії.
За цей турнір нараховуються рейтингові бали на рівні з Grand Prix, тож на турнір вирушили спортсмени нашої команди, яким найбільше необхідно добрати бали для олімпійського рейтингу.
Студент Сумського державного університету Євгеній Балєвський у ваговій категорії понад 100 кг поступився британцю у першій сутичці і припинив боротьбу за медалі.