Біатлон: гонка у Контіолахті
Чоловіча збірна України з біатлону завершила підготовку до нового сезону у фінському Контіолахті.
Завершальний етап підготовки до нового біатлонного сезону збірна України провела у Фінляндії двома спринтерськими гонками. В обох стартах суперниками “синьо-жовтих” стали команди, що проводили збори у Контіолахті – Фінляндія та Казахстан.
На другий контрольний спринт заявили 38 учасників, однак участь в гонці взяли 34 біатлоністи. Головний тренер збірної України Юрай Санітра в другому контрольному спринті випустив на старт шість українців. Найкращий результат у другому контрольному спринті належить Антону Дудченку з Вирів.