Вільна боротьба: хмельницькі медалі сумчан

Сумські борці здобули медалі у Всеукраїнському турнірі.

У місті Хмельницький 20 та 21 жовтня тривав Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків. Сумська команда здобула 5 медалей.
“440 учасників з 16 областей України боролися на хмельницькому килими. Сумчани у підсумку вибороли одну “золоту” медаль, одну “срібну” та три “бронзові”нагороди”, — повідомив Суспільному сумський тренер Руслан Тарабар.

Перше місце посів на турнірі Ярослав Шошура, у ваговій категорії до 60 кілограмів. Другим фінішував на турнірі Кирило Ілляшенко у ваговій категорії до 50 кг. Підготував спортсменів Олексій Ілляшенко.

“Бронзові” медалі у скарбничку команди Сумської області додали Богдан Соколов у ваговій категорії до 45 кг, Володимир Усок до 66 кг та Матвій Сєвєрін також до 66 кг. Спортсменів підготували до цих стартів Руслан Тарабар, Денис Співак та Юлія Тарабар.

П’яті місця у своїх вагових категоріях посіли Ян Ольховик, до 52 кг, та Семен Наумов.