Теніс: Tennis Park Foundation cup 1
Tennis Park Foundation cup 1.
Турнір першої категорії федерації тенісу України серед спортсменів до 14 років “Tennis Park Foundation cup 1” триває у Києві. 26 жовтня сумчани програли у двох партіях, тим самим припинили участь у змаганнях. Про це повіодмляє “Суспільне|Суми”.
Сумчани Денис Тарасенко та Михайло Вардаєв у чоловічому парному розряді у чвертьфіналі зустрілись з парою Іллі Компанця та Олександра Качана.
“Цей чвертьфінал мав відбутися ще вчора, але був перенесений через дощ. 26 жовтня сумчани протистояли суперникам гідно, але програли у двох партіях. Зустріч завершилась з рахунком 6:4, 7:5 на користь львівсько-хмельницької пари”, – повідомив директор сумської “Тенісної академії” Ігор Смертяк.