Пауерліфтинг: чемпіонат України
Чемпіонат України ДЮСШ.
Змагання з пауерліфтингу приймає місто Коломия. Сьогодні тут змагались «чотирнадцятирічні».
У віковій категорії до 14 років у ваговій категорії до 66 кг сумчанин Артем Бакляк з результатом180 кг +102,5 кг + 182,5 кг = 465 кг посів перше місце. При цьому Артем на 15 кг перевивши норматив кандидата у майстри спорту.
Спортсмена, який посів друге місце, сумчанин випередив на 107,5 кг.