Греплінг: чемпіонат світу U-15
Спортсмени з Сумщини вибороли медалі чемпіонату світу з греплінгу.
Чемпіонат світу з греплінгу серед спортсменів до 15 років відбувся у Греції. Змагання 14 та 15 жовтня приймало місто Лутракі. Спортсмени з Сумщини вибороли кілька призових місць.
“Сумщину на турнірі представляли двоє борців з Лебедина. У першій день змагань у розділі “No Gi” вони здобули дві “золоті” медалі, у другий у “Gi” “золото” і “срібло” – повідомив Суспільному|Суми” головний тренер збірної України з греплінгу Сергій Чередиченко
Двічі “золотим” у Греції у своїй ваговій категорії став Захар Дремлюга, “золото” і “срібло” у скарбничку збірної України додав Ярослав Федина.
Підготував спортсменів до змагань Сергій Гавриш.