Дзюдо: обласні чемпіонати

У Сумах провели чемпіонати області з дзюдо.

judo

У Сумах провели чемпіонати області з дзюдо — серед чоловіків та жінок і юнаків та дівчат 2009-2010 років народження. В обох вікових групах перемогу святкували дзюдоїсти міста Суми.
28 жовтня, у Всесвітній день дзюдо, на татамі юнаки та дівчата 2011-2012 років народження боролись за медалі чемпіонату фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”. У Суми на турнір приїхали дзюдоїсти з різних міст та селищ області. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

“Змагання у моїх дітей вже закінчилися. Абсолютно всі на п’єдесталі. Троє хлопчиків стали переможцями у своїх вагових категоріях, один здобув “бронзову” нагороду і двоє стали “срібними” призерами цих змагань”, – розповіла тренерка з Охтирки Людмила Єлизарова.

“Приїхали, на жаль лише чотири (учасники – прим. ред.). Скажімо так, тому що вікова категорія трошки обмежена. У мене діти завжди мають можливість брати участь, бажають цього, хочуть цього. Що можна сказати – їм подобається цей вид спорту”, – пояснила тренерка з Кролевця Євгенія Коровяковська.

“У нас більше десяти спортсменів брали участь від КДЮСШ “Суми”. У нас чотири перші місця, два других та два третіх. Дітям це розвиває гнучкість, силу, витривалість і загартовує характер”, – зазначив тренер з Сум Віталій Сорока.

“Це життя. Ви розумієте, наскільки їм складно. Наскільки вони міняють своє життя. Підтримка ваги, готовляться до змагання. Харчування – вони намагаються його збалансувати. Тренування. Перед змаганнями вони тренуються посилено. Потім після змагань вони будуть день відпочивати. Це зовсім інше життя ніж в інших дітей”, – пояснив тренер з Комишів Геннадій Рябчинський.

За словами дітей, вони мають свою мету. Дзюдоїст Степан Шульженко зазначив: “Боротися, стати сильним чемпіоном”.

Дехто з тих, хто боровся на татамі 27 жовтня, сьогодні вболівали за своїх одноклубників.

“Я підтримую своїх спортсменів, які займаються разом зі мною дзюдо. Вони відборолися добре. Мені сподобалося, я їх підтримувала сьогодні. І вважаю, що ми будемо далі розвиватися і Кролевець стане найкращим містом по дзюдо”, – розповіла вболівальниця з Кролевця Дарина Костик.

28 жовтня на сумське татамі вийшли близько ста юних спортсменів. Вони розіграли 15 комплектів медалей. Перше командне місце посіли вихованці КДЮСШ “Суми”. Друге місце вибороли дзюдоїсти Охтирки. Третє — здобули вихованці ДЮСШ “Спартак” міста Суми.