Дзюдо: чемпіонат України U17

На Львівщині відбувся чемпіонат України U17.

29-30 жовтня в м. Винниках Львівської області відбувся чемпіонат України серед молодших кадетів до 17 років. У змаганнях взяли участь понад 620 спортсменів з 23 регіонів України, які розіграли 17 комплектів нагород.

Відзначимо, що метою цих змагань була перевірка найближчого резерву та формування складу кадетської збірної на наступний рік. Крім того, чемпіони цих змагань вже найближчим часом 21-22 жовтня зможуть випробувати свої сили на Кубку Європи серед кадетів в Ризі.

У кадетів у ваговій категорії до 50 кг представник Сумщини Богдан Артюх посів третє місце. У ваговій категорії до 66 кг Максим Савченко посів друге місце, Володимир Мазкун – третє.

Серед кадеток у ваговій категорії до 44 кг Карина Канаковська здобула «срібло», у вазі до 70 кг Ангеліна Мандрика – «бонзу», «бронзовою» призеркою у вазі до 70 кг стала Діана Пихтіна.