Пляжний волейбол: чемпіонат України
Фінальний тур чемпіонату України з пляжного волейболу відбувся у Києві.
На тур заявились 16 чоловічих пар і 11 жіночих. Участь у ньому беруть і «пляжник» Сумщини.
Серед чоловіків киянин Річард Ліхацький та Максим Гладун з Сум завершили чемпіонат на другому місці, сумчанин Микита Ангелов з Святославом Карвацьким з Києва – на п’ятому, Сергій Зубик з Мукачево та Віталій Кибенко з Шостки – на дев’ятому.
У жінок сумчанка Марина Гладун з Тетяною Лазаренко з Запоріжжя фінішували на першому місці. Єва Сердюк з Чорноморська з сумчанкою Катериною Удовенко завершили чемпіонат п’ятими, киянка Олена Борисенко з Єлизаветою Тарасенко з Сум – сьомими.