Дзюдо: турнір пам’яті

У Сумах відбувся турнір з дзюдо пам’яті Олександра Аніщенка і Максима Савченка.

У Сумах вдев’яте відбувся відкритий турнір з дзюдо пам’яті Олександра Аніщенка і Максима Савченка. Він зібрав понад двісті спортсменів з лівобережної України. Збірна Сумщини на турнірі була представлена дзюдоїстами з різних міст області. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.


Тренер Владислав Потапов привіз команду зі столиці України. Чоловік розповів: “Я стараюсь кожен рік привозити дітей. Привезли дуже потужну команду. І є багато новачків, які просто спробують себе на такому рівні. І є такі більш-менш досвідчені хлопці, які вже мають досвід і виступають в багатьох змаганнях”.

Також на турнір приїхали дзюдоїсти з Харкова, їхній тренер Геннадій Маханьков говорить: “Зрозуміло, що хочеться медалі: “золоті”, “срібні”, “бронзові”. Хочеться, щоб діти отримали задоволення, щоб тренер побачив плоди своєї роботи”.

Серед інших є тут і сум’яни. Декого з них тренує Олексій Філатов. Тренер говорить – намагатимуться боротися за “золото”, хоча і конкуренти на турнірі гідні. “Потужна команда із Харкова приїхала, Чернігів теж гідні такі спортсмени. Але боротьба все покаже. Ми розраховуємо на своїх спортсменів, що ми все ж заберемо більшу кількість медалей”, — запевнив Олексій Філатов.

У неділю на сумському татамі змагались юнаки та дівчата у вікових категоріях 2007-2009 та 2010-2012 років народження. Збірна Сумщини на турнірі проводила відбір на чемпіонат України до 16 років, який відбудеться у Львові. Представники Сумщини та Київщини, Харківщини та Чернігівщини розіграли 35 комплекти нагород у двох вікових категоріях.

Дзюдоїсти Сумщини у підсумку здобули сімнадцять “золотих”, двадцять чотири “срібних”, сорок чотири “бронзових” медалей.

Щодо харків’ян – вони повезли додому двадцять сім медалей (десять “золотих”, шість “срібних” та одинадцять “бронзових” медалей), кияни – п’ять (три “золотих” медалей і дві”срібні”).

Ще п’ять “золотих”, три “срібні” та сім “бронзових” нагород здобули дзюдоїсти Чернігівщини.