Дзюдо: чемпіонат України U-23
Чемпіонат України U-23.
Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 23 років відбувся у місті Київ.
Студент Сумського державного університету Микита Голобородько (вк до 66 посів третє місце, Владислав Колобов (вк до 81 кг) – друге.
У вазі до 48 кг у жінок вихованка сумської ШВСМ Юлія Мірошніченко посіла перше місце, студентка СумДУ Анастасія Суперсон – друге. Другою у вазі до 7 кг стала сумчанка Марія Рицька, третьою – Вікторія Гриценко. Друге місце у вазі до 78 кг посіла спортсменка з Комишів Ангеліна Величко.