Армрестлінг: чемпіонат світу

Четверо спортсменів з Сумщини взяли участь у чемпіонаті світу з армрестлінгу.

У казахському місті Алмати триває чемпіонат світу з армрестлінгу. Участь у ньому беруть також армрестлери з Сумщини. У змаганнях взяли участь чотири сумські параспортсмени. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

“Серед параспортсменів лівою рукою Катерина Лебедин клас “сидячі”, вагова категорія до 65 кг посіла перше місце. Анатолій Сасса серед спортсменів з вадами зору у ваговій категорії понад 100 кг посів третє місце. Третім у ваговій категорії до 70 кг серед спортсменів з вадами зору став Дмитро Брухно. Володимир Касьяненко зупинився у кроці від медалі – посів четверте місце – серед “опорників”, – повідомив Суспільному тренер спортсменів Євген Літовцев.

Крім того, 31 серпня на праву руку Катерина Лебедин здобула “золото”, Володимир Касьяненко – “срібло”, Анатолій Сасса став четвертим, Юрій Котій (“опорник”, вагова категорія до 60 кг) – шостим.