Пляжний волейбол: чемпіонат України
У Києві триває тур чемпіонату України з пляжного волейболу.
Віталій Кибенко з Шостки та Сергій Зубик з Мукачево перемогли Олексія Бублика з Прилук та Ярослава Тимченка з Чернігова і Михайла Меркулова з Світловодська та Олега Покотило з Рівного і вийшли у півфінал.
Києвсько-сумський дует Річард Ліхацький та Максим Гладун сьогодні у трьох паріях поступились парі Меркулов/Покотило, у двох здолали пару з Білої Церкви Євгеній Мазнєв/Ігор Яндович, програли у двох партіях пару Бублик/Тимченко і посіли сьоме місце.