Дзюдо: турнір серії Masters
Турнір серії Masters.
Найкращі дзюдоїсти світу у Будапешті змагатимуться на престижному турнірі серії Masters.
До участі в цьому турнірі допускаються лише Топ-36 спортсменів світового рейтингу у кожній з вагових категорій. Крім того на турнірі Masters є можливість заробити хороші очки до олімпійського рейтингу.
Цього року на Masters в Будапешті кваліфікувалися сім українських дзюдоїстів: 4 чоловіків і 3 жінок. Участь у турнірі беруть аспірант Сумського державного університету Дільшот Халматов (до 60 кг), випускник СумДУ Богдан Ядов (до 66 кг), магістрант «політеху» Євгеній Балєвський (понад 100 кг).
Сьогодні Дільшот у першій сутичці поступився дзюдоїсту з Монголії. Богдан переміг суперників з Бразилії, Франції і Монголії, у півфіналі поступився дзюдоїсту з Молдови, а у поєдинку за «бронзу» програв представнику Об’єднаних Арабських Еміратів і посів п’яте місце.
Відзначимо, що в турнірі Masters в Будапешті не братимуть участь представники країн-агресорів Росії та Білорусі. Всього на турнір заявлено 421 дзюдоїстів з 59 країн.