Баскетбол: чемпіонат Європи 3х3 серед студентів
Чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 серед вищих навчальних закладів.
У чоловічих змаганнях Україну представляє команда Сумського державного університету. Всього у чоловічій програмі зіграють 24 європейських університети, які розділені на 4 підгрупи по 6 команд.
Згідно жеребкування БК СумДУ потрапив до групи Б, яка виглядає наступним чином: університет Валенсії (Іспанія), спортивний університет Кельна (Німеччина), Будапештський університет технології та економіки (Угорщина), університет Дубровника (Хорватія), технічний університет в Брно (Чехія) та Сумський державний університет (Україна).
Спортивний університет Кельна 8:19 СумДУ
СумДУ 21:15 Будапештський університет технології та економіки
СумДУ 21:12 Університет Валенсії