Хокей 5S: сумчанки готуються до євростартів
Українки стартують на чемпіонаті Європи з хокею 5S.
Національна жіноча збірна України (сформована з вихованок сумської хокейної школи) прибула до Польщі, де візьме участь у чемпіонаті Європи з хокею 5S. Про це Суспільному розповіла Марина Максименко.
“27 червня українки провели тренування і зіграли тест-матч проти команди Грузії. Грузинок наші дівчата перемогли з рахунком 31:0” – розповіла менеджерка національної жіночої збірної України хокею на траві Марина Максименко.
28 червня українки розпочнуть груповий етап чемпіонату Європи з хокею 5S матчами проти збірних команд Швеції та Словаччини.