Самбо: чемпіонат України
У Тернополі відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед спортсменів 12-14 років.
У другий день змагань сумчани посіли три третіх місця: “бронзовим” на тернопільському килимі стали Ілля Вьюн, Олександр Тіцький та Анна Резніченко. Валерія Шульченко стала другою. Єлизавета Драновська та Діана Пихтіна стали чемпіонками і здобули “золото”.
Збірна Сумщини посіла перше командне місце.
13 червня у Тернополі стартує чемпіонат України з пляжного самбо.