Стрибки на акробатичній доріжці: вінницькі медалі
Сумчани здобули медалі на змаганнях зі стрибків на акробатичній доріжці.
Кубок України серед дорослих і чемпіонат України серед юнаків та дівчат зі стрибків на акробатичній доріжці відбулись у Вінниці. Участь у змаганнях взяли і спортсмени комунального закладу Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 міста Суми. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
За результатами змагань серед дорослих бронзову нагороду здобула 17-на сумчанка Євгенія Середа. Серед юнаків 2013 року народження “бронзовим” призером змагань став Тихон Курусенко. Про це повідомив Суспільному тренер Дмитро Балашов.
Підготували спортсменів до цих стартів тренери-викладачі Іван Ткаченко та Дмитро Балашов.