Спортивна аеробіка: голосуйте на наших
Сумчанка номінована на звання кращої спортсменки року.
Підтримаймо сумську спортсменку Анастасію Курашвілі в номінації гімнастка року-2022!!!
Підтримати та проголосувати за кращю гімнастку року-2022 Анастасію Курашвілі переходимо за посиланням https://take.quiz-maker.com/QX3DYZ3RN й голосуємо за сумчанку Анастасію Курашвілі, котра номінована до списку кращих гімнасток року.