Полденс: “Olimpia Pole Sport”
Всеукраїнський чемпіонат з полденсу відбувся у Сумах.
Змагання «Olimpia Pole Sport» зібрав представників Одеси, Києва, Харкова, Дніпра та Сумщини – Сум, Охтирки, Лебедина.
«Дітки замаються з чотирьох років. Вони роблять акробатичні трюки як на пілоні, так і без пілону. Це дає їм гнучкість, силу, розтяжку. Плюс віру у себе», – говорить організаторка турніру Юлія Жданова.
Олександра Ісаєнко приїхала на змагання з Харкова і привезла п’ятнадцять учасниць.
«Суми – це дуже близько до Харкова. Ми весь сезон їздили на захід України і це було дуже далеко. Розраховуємо, що ми станемо тут кращою студією», – говорить Олександра.
«Я привезла сюди дванадцять дівчат. Розраховую на перемогу», – Дар’я Каплун з Охтирки.
Новачки, аматори, півпрофесіонали, професіонали. Наймолодшій учасниці п’ять років, найстарша змагалась у категорії «30+». Спортсмени у різних категоріях вибороли протягом дня розіграли 25 комплектів медалей.